2 komentāri
Līga Rīdere atklāj efektīvu veidu, kā nezaudēt motivāciju sportot
INSTAGRAM

Sociālajā tīklā “Instagram” Līga dalījusies ar foto kolāžu, kurā parāda savas formas pēc meitas dzimšanas un šobrīd. Mūziķe zina, kā motivēt sevi un citus, nezaudēt vēlmi sportot!

Līga raksta ļoti vienkāršus vārdus – ja grib, tad jādara, ja dara, tad izdara!

Trīs grūtniecības un notievēšana. Līga Rīdere nodemonstrē, vai uz viņas vēdera ir nokarājusies āda

Pirms un pēc! Līga Rīdere parāda, kā izmainījusies viņas seja pēc sešu mēnešu sportošanas

”Lūk, mans sākums un mana šodiena – ierāmēta motivācijas rāmītī,” Līga raksta zem foto kolāžas, ko sauc par savu iedvesmas avotu tālākajām pārmaiņām.

Mūziķe aicina citus, kuri uzsākuši savu notievēšanas ceļu, vai zina, kādu, kurš cenšas, bet neredz ”gaismu tuneļa galā”, saglabāt vai nosūtīt viņas foto kolāžu.

”Tiklīdz pieņēmu lēmumu, es sāku darīt. Un nu esmu šeit, šodienā, kas man šķita burvīgs, tāls sapnis. Sāku skatīties uz šo ”gaismu”, līst, rāpot, iet, un redzot, ka es tai tuvojos, pat skriet pretī savam sapnim, kurš jau kļuva par manu realitāti. ”Tunelis” ar laiku beidzās un es iznācu ”spožā gaismā”,” priecājas Līga.

Kā savu motivācijas un gribasspēka ģeneratoru Līga sauc pati sevi – kustībā uz mērķi! Ikviens var sev būt gribasspēka ģenerators, tikai jāsāk darīt!

”Man kā mammai ar 3 maziem bērniem, ir grūti atrast sev laiku, tas bija nežēlīgs aizbildinājums, lai sāktu sevi mīlēt. Es nevaru jūsu vietā pieņem lēmumu mainīties – mainīt savus paradumus, ieskatīties un ieklausīties sevī,” tā Līga.

Vingrošana, ēšanas intervāls un atteikšanās no vairākiem produktiem! Rīdere atklāj notievēšanas recepti