Liepājas teātra aktieris Ellers: ”X Faktors” ir iespēja, ko es varētu apvienot ar teātri un veidot paralēlu karjeru

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

1 komentārs
Liepājas teātra aktieris Ellers: ”X Faktors” ir iespēja, ko es varētu apvienot ar teātri un veidot paralēlu karjeru
Ģirts Ozoliņš/F64

Šova ”X Faktors” televīzijas atlases kārtā varēja redzēt daudz dažādus pārsteigumus, kā viens no šādiem pārsteigumiem bija Liepājas teātra aktiera Viktora Ellera vēlme iekarot Latvijas mūzikas skatuvi. Mūzika ir viena no aktiera sirdslietām.

Par spīti tam, ka Viktors jau vairākus gadus ir uz skatuves Liepājas teātrī, uztraukumu, atbildības sajūtu pret sevi, kādu iespējams izjust ”X Faktorā”, viņš ikdienā neizjūt. Tāpēc pēc uzstāšanās aktieris paziņo, ka ir kļuvis stiprāks un cer, ka tas ir tikai sākums.

”Aizpildīt pietiekuma anketu šovam nebija viegls lēmums, bet es mīlu dziedāt, tāpēc to izdarīju. Latvijas mūzikas vide ir tāda, kāda viņa ir, mums nav tik daudz platformas, lai ikviens spētu uzstāties.

”X Faktors” ir viena no iespējām, ko es varētu apvienot ar teātri un veidot otru, paralēlu karjeru. Zinu, ka noteikti vēlos dziedāt,” sarunā ar portālu Skaties.lv pārdomās dalās Viktors.

Saņemot jautājumu – vai viņš nebaidās, ka pie izdošanās nāksies izvēlēties starp mūziku, un teātri? Aktieris atbild, ka dzīvē viss notiek pa etapiem. Jādara tas, ko mīli darīt, ko konkrētajā mirklī vēlies. Galvenais, lai darbs sagādā laimi.

”Šobrīd ļoti labi jūtos teātrī, bet mīlu arī mūziku. Uzskatu, ka mūzika un aktiermāksla lieliski papildina viena otru,” smaida Viktors.

Uz televīzijas atlasi Viktors līdzi ņēma brālēna sievu un viņas meitiņas. Mazā Katrīna jau daudzus gadus ir aktiera lielākā fane, tāpēc būtu dīvaini, ja tik nozīmīgā momentā viņa nebūtu līdzās.

”Esmu laimīgi precējies, man ir lieliska sieviņa un mazs dēliņš. Kā vienu no izdevušās laulības noteikumiem varu nosaukt cieņu vienam pret otru, ja nav cieņas, nav nekā. Nevaru nepateikt sieviņai lielu paldies par atbalstu. Ja mājās nesaņem “JĀ”, tad braukt pēc šiem “JĀ” un stāties žūrijas priekšā nav vērts,” tā Viktors.

Dziedošais aktieris piebilst, ka mājās saņemtie “JĀ” ir visvērtīgākais, kas var būt, ja mājās nav atbalsta, sāk raksties neticība sev, bet viņam ir atbalsts un viņš visu dara ģimenes dēļ.

Viktors nedomā, ka paziņojot, ka ir precējies, salauzīs kādas fanes sirdi, jo ir tak dažādas fanes un ne visas iemīlas māksliniekā kā vīrietī. Daudzas mīl mākslinieka daiļradi un atbalsta tā centienus gūt lielākus panākumus.

Vai Viktoram būs jāizvēlas starp mūziku un teātri uzzināsim jau drīz! Septembrī televīzijas kanālā TV3 seko līdzi šova ”X Faktors” otrajai sezonai!

1 komentārs