Lielisks vēstures skolotājs un smagā metāla mūzikas fans! Vēstures skolotājs – svarīgs cilvēks Adrianas Miglānes dzīvē

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

4 komentāri
Lielisks vēstures skolotājs un smagā metāla mūzikas fans! Vēstures skolotājs – svarīgs cilvēks Adrianas Miglānes dzīvē
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Jaunās dziedātājas Adrianas Miglānes dzīves ceļā ne vienmēr bijusi mūzika. Tā ir arī skola, un viņa ir mācījusies divās skolās – Bauskas Valsts ģimnāzijā, kurā mācās joprojām, bet pirms tam bija Bauskas pilsētas pamatskolā, kurā viņai bija, kā viņa pati saka, izcils vēstures skolotājs Dainis Cipulis. Viņam mums bija, ko pastāstīt gan par “X Faktora” dalībnieci, gan arī par sevi.

“Zinu, ka Adriana piedalās, bet pats šovu neskatos. Esmu aizmirsis, kā televizoru ieslēgt!” smej skolotājs, kuram ar jauno zvaigzni izveidojušās ļoti siltas un mīļas attiecības. Konkrētu epizodi no laikiem, kad viņš pamatskolā meitenei pasniedza vēsturi, Dainis neatminas.

“Taču man ir ļoti mīļas atmiņas ar šo meiteni no astotās un devītās klases, jo es piederu pie tiem skolotājiem, kurš jauniešus un viņu potenciālu sāka redzēt agri. Un Adrianā ievēroju tikai labāko – ka viņai ir laba atmiņa un ka viņa ir cilvēks ar patīkamu raksturu. Mums laikam nekad nav iznācis tāds nopietns strīds,” tā Dainis.

Abu starpā pat nekad nav bijušas situācijas, ka būtu jāiziet uz kompromisiem, un tas skolotāja un skolēna attiecības neesot biežs gadījums, uzsver vēstures skolotājs. Arī viņš uzsver to, ka Adrianai problēmas ar atzīmēm nekad nav bijis, un meitene izstaigājusi ne vienu vien vēstures un citu priekšmetu olimpiādes.

Dainis gan gribētu, lai mūzikas lauciņā Adriana pievērstos kādai smagākai mūzikai, jo tieši šādu stilu viņš ikdienā labprāt klausās. “Manās pleilistēs atrodamas tādas grupas kā “Canibal Corpse”, “Nightwish”, “Within Temptation”. Sāku ar gotisko mūziku, bet tagad esmu black un trash metāla fans,” par savu mūzikas gaumi stāsta viņš.

4 komentāri