Komentāri
Lieliska iespēja faniem! Uzdod savu jautājumu “X Faktora” zvaigznēm
TV3 publicitātes foto

Ir pagājis ilgs laiks, kopš “X Faktors” svētdienas vakaros priecē mūzikas fanus, tāpēc jau esam paguvuši iepazīt arī tā dalībniekus. Katram no jums noteikti ir kaut kas tāds, ko gribētu pajautāt kādam no viņiem, tāpēc mēs tev dodam tādu iespēju!

Kas Arturam Gruzdiņam bija mīļākais priekšmets skolā? Ko Adriana Miglāne parasti dara pēc stundām? Kur “The Stones” puiši Ventspilī vestu meitenes randiņos? To un daudz ko citu varat uzjautāt ar mūsu starpniecību. Viss, kas jums jāizdara, jāaizpilda tālāk redzamā forma, bet jautājuma ailē pirms tam ieraksti, kuram dalībniekam konkrētais jautājums paredzēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau nedēļas beigās intervēsim video formā to dalībnieku, kurš saņēmis visvairāk jautājumu!

Visi lauciņi ir jāaizpilda obligāti!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl