Lielbritānijā slēdz šovu “The X Factor”

2 komentāri
Lielbritānijā slēdz šovu “The X Factor”
AP/SCANPIX

Lielbritānijas jauno izpildītāju konkursam “The X Factor” (“X Faktors”) pienācis gals – pēc 17 gadiem ēterā nolemts neveidot šova nākamās sezonas, ziņo ārvalstu mediji.

Lai gan šova “The X Factor” formāts joprojām ir veiksmīgs citās valstīs, Lielbritānijā tas ir kļuvis “nedaudz novecojis”, atsaucoties uz skarbākā žūrijas locekļa, britu mūzikas producenta Saimona Kauela teikto, ziņo izdevums ”Sun”.

Kā apstiprinājuši ITV pārstāvji, šova jaunai sezonai “plānu nav”.

“The X Factor” pēdējo reizi tā sākotnējā formātā tika demonstrēts 2018. gadā. Nākamajā gadā tas transformējās ”The X Factor: Celebrity”. Pērn koronavīrusa pandēmijas dēļ šovs tika pārtraukts.

Šā gada martā ITV vadītājs Dermots O’Līrijs par šova nākotni izteicās: “Es nevaru apgalvot, ka tas atgriezīsies šogad,” viņš teica izdevumam ”new!”. “Ja tas tomēr atgriezīsies, tas notiks 2022. gadā, varbūt 2023. gadā.”

Tikmēr 61 gadu vecais Kauels nu enerģiju un uzmanību veltījis savam jaunajam spēļu šovam ”Walk the Line”.

”X faktors” pirmo reizi tika demonstrēts 2004. gadā, un par tā pirmo uzvarētāju kļuva Stīvs Brūksteins. Vēlākajos gados šovs pasaules slavu atnesa tādiem māksliniekiem kā grupa ”One Direction”, Leona Lūisa un JLS.

Latvijas pirmajā ”X Faktorā”, kas notika 2017. gadā, uzvarēja skatītāju favorīts Arturs Gruzdiņš no Rūjienas.

Patlaban pilnā sparā rit ”X Faktora” ceturtās sezonas atlašu filmēšana, un tā jaunā sezona pie TV3 skatītājiem nonāks rudenī.
2 komentāri