Lielais vakars ir klāt! Skaties ”X Faktora” TIEŠRAIDI šeit!

Lielais vakars ir klāt! Skaties ”X Faktora” TIEŠRAIDI šeit!
17.08.2017 X Faktors Latvija. (Vladislavs Proškins/F64 / F64)

Jau 20.20 tiek dots starts šovam, ko ar nepacietību gaida visi Latvijas mūzikas draugi – TV3 sākas ”X Faktors”! Skaties.lv piedāvā skatīties tiešraidi un izteikt savu viedokli par jauno talantu priekšnesumiem čatā!

Tiešraide šeit un TV3 sākas jau 20.20, bet mēs zinām, ka tev jau tagad ir, ko teikt! Paud savu viedokli par šovu, žūrijas locekļiem un dalībniekiem fanu čatā jau tagad! Kā arī aplūko pirmās bildes no pirmā raidījuma.

Atjaunot

Čats

    Pievienot komentāru

    Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

    ”X Faktors” ir mūzikas šovs, kura mērķis ir atrast jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai.

    Pasaules pieredze rāda, ka ”X Faktora” dalībnieki pēc šova gūs labus panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs un kļūst par pārdotākajiem ierakstiem. Beidzot šis pasaulē tik populārais šovs arī Latvijā! Šova žūrijā mūziķi Intars Busulis, un Reinis Sējāns, kā arī mūzikas producente Aija Auškāpa.