50 komentāri

Ja Tavs talants ir spēcīgs vokāls, tad pasaulē skatītākais televīzijas realitātes šovs “X Faktors” ir Tava iespēja iegūt biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai. Nav svarīgi, vai Tev ir 16 vai 61, vai dzīvo Rīgas centrā vai viensētā meža ielokā. Svarīga ir tikai Tava balss!

Vai sapņo par milzīga klausītāju pūļa sajūsmas gavilēm, stāvot starmešu gaismā savā koncertā? Muzikālie talanti – jauni un ar dzīves pieredzi, solisti un vokālās grupas no jebkura Latvijas vietas – šī ir jūsu lielā iespēja! Pat ja iepriekš ar savu skanīgo balsi esi iepriecinājis tikai puķes pļavā, vienīgais mikrofons, ko esi turējis rokās, bijusi šampūna pudele dušā vai vienīgie skatītāji labākie draugi ballītē – X Faktors var būt Tava lielā iespēju attīstīt savu talantu ar profesionāļu atbalstu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
PIETEIKŠANĀS ANKETA

Savu pieteikumu vari sūtīt līdz 7. maijam, bet jauno talantu atlase notiks no 8. līdz 14. maijam Liepājā, Jelgavā, Valmierā, Rēzeknē, Daugavpilī, Rīgā. Par precīzu norises laiku un vietu katrā pilsētā informēsim atlases dalībniekus personiski ar īsziņu.

Foto: latvieši citu valstu “X Faktora” šovos

Par X Faktoru

X Faktors ir televīzijas realitātes šovs, kura mērķis ir attīstīt jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai. Pasaules pieredze rāda, ka X Faktora dalībnieki pēc šova gūst panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs, kļūstot par pārdotākajiem ierakstiem. Šovs TV ekrānos būs redzams kanālā TV3 rudenī.

TOP komentāri

 • Dziedātājs
  +8 +8 0

  Dziedātājs

  Vai ir zināms, kas varētu būt žurijā? Negribētos dziedāt Reinikam, Puzikovam un Samantai Tīnai
 • ??
 • .
  +4 +4 0

  .

  Nekā interesanta. Kā parasti no žūrijas visiem viss patiks, neviens nevarēs pateikt neko asu, nebūs neviens īgņa un tamlīdzīgi. Vēl viens veids kā iekasēt naudu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!