Līdz šim viņa atradusies aiz Justa un Aminatas muguras – “X Faktora” atradums Anna Zankovska

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

1 komentārs

Vēl viens cilvēks, kurš 10. septembra vakarā, “X Faktora” otrajā sērijā, uz skatuves bija izvēlējies Ņujorkas tēmu, dziedot Ališas Kīzas “Empire State of Mind”. Meitene, kuru esam redzējuši aiz daudz pašmāju mākslinieku mugurām, tagad ņēmusi grožus savās rokās – Anna Zankovska.

“Bija, bija uz robežas, bet es apzinos, kāpēc tā!” sapratni par žūrijas vērtējumu un komentāriem portālam Skaties.lv izteica Anna, kurai ir liela pieredze kā bekvokālistei. Viņa piedalījusies “Eirovīzijas” lielajos finālos kopā ar mūsu pēdējo gadu spīdekļiem – Aminatu un Justu, bet šo gadu veltīšot pati sev.

“Pirms “Eirovīzijas” atlases man šķita, ka nespēju sevi atrast, un to, ka ar bekvokālu ir okey, ar to pietiek! Viss forši, man viss ir – es taču esmu uz skatuves,” savās šā gada pārdomās dalās Anna, kuras galvenais uzdevums uzstājoties ir būt pašai. “Gribētos, lai man padzied bekvokālu,” smej meitene, kurai tieši “Eirovīzija” bijusi kā atspēriena punkts.

Pati nemaz nebija plānojusi piedalīties nacionālajā atlasē, bet viss salicies pa plauktiņiem pats no sevis. “Atnāca dziesma, apkārt bija īstie un vajadzīgie cilvēki, un kaut kā viss ļoti saprotami notika. Jāatzīst, ka es tam nebiju gatava, tas vienkārši notika,” tā Anna.

Spekulējot ar likteni, Annai jautāju, vai kāršu namiņš būtu sabrucis, ja netiktu pārvarēta pirmā “X Faktora” kārta. “Nē, noteikti nē! Ja man kaut kas dzīvē nesanāk, tad tam nav bijis jāsanāk. Bet tagad koncentrēšos tikai šovam,” savu tuvāko nākotni iezīmē Zankovska.

1 komentārs