Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

9 komentāri

Ar noklausīšanos Valmierā noslēgusies pēdējā ”X Faktora” reģionālā atlase. Jau rīt tiekamies Rīgā, Spīķeros, bet pagaidām ieskaties, kā mums gāja Valmierā! Kā Skaties.lv vienbalsīgi atzīst žūrija, šī bijusi labākā ”X Faktora” atlase līdz šim!

Uz noklausīšanos Valmierā ļaudis ieradušies no malu malām: Valkas, Limbažiem, Smiltenes Cēsīm, Rīgas, Pāles, Jaunpiebalgas un citām pusēm. Paklausīties, kā šogad skan Valmierā, bija ieradies arī pirmās sezonas uzvarētājs Arturs Gruzdiņš.

Kāda meitene pat ieradusies uz atlasi no Norvēģijas, kur trīs gadus dzīvo ar ģimeni, bet ”X Faktora” dēļ gatava atgriezties mājās, jo, lai arī algas esot labākas ”tai valstij nav dvēseles”.

Valmierā atrasta Latvijas Teilore Svifta! Noklausies!

Talanti ekspertu priekšā stājās ar instrumentiem rokās un drosmīgi izpildīja orģināldziesmas. Atlase Valmierā bija ļoti plaši apmeklēta un ieilga sešu stundu garumā.

Satriecošs sniegums! Žūrija paliek mutēm vaļā; ”X Faktora”atlasi satricina 65 gadus vecais Ojārs

Uz Valmieru sevi parādīt ieradušies bija arī vairāki lieliski dueti, kā arī pagājušo sezonu dalībnieki, tostarp, Marks Hirsšons un Jeļena Matule, kuri abi pa šo gadu bija tikai mācījušies un sevi no jauna prezentēja vēl spēcīgāk.

Kā Skaties.lv atzīst žūrija, atlase Valmierā šogad bijusi izcila – jau tagad skaidrs, ka šovā noteikti mirdzēs daļa spīdekļu, kuri bija ieradušies uz noklausīšanos Valmierā.

”Līdz šim labākā atlase. Krāsaini, pārsteidza ar talantu daudzveidību. Valmierā uzklausīta šobrīd jaunākā dalībniece – astotklasniece, kā arī vecākais – 65 gadus vecs kungs,” par Valmierā pieredzēto priecīga žūrija.

Jau rīt pēdējā atlase, kas notiek Rīgā!

Tiekamies 12.05, plkst. 12.00 Spīķeru koncertzālē, Maskavas iela 4/1

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!