81 komentārs

”X Faktora” trešā sezona skatītājiem sagādā pārsteigumu pēc pārsteiguma – drīz pēc fināla 12 dalībnieku izvēles paziņots, ka būs vēl 13. dalībnieks, kuru izvēlēsies skatītāji balsojot. Un tauta iespēju izmanto – nepilnas dienas laikā saņemtas jau gandrīz 20 000 balsis.

Pirmo reizi šova vēsturē žūrijas eksperti Aija Auškāpa, Marats Ogļezņevs, Intars Busulis un Reinis Sējāns izvēlējušies katrs pa vienam dalībniekam, kuram tiek dota otrā iespēja iekļūt šovā.

Balsojumam izvēlēti: Akvelīna Mārtinsone, Kevins Dilans Feunangs, ”CA Band” un Alekss Silvērs.

Kāpēc viņi? Lasi TE!

Skatītāju aktivitāte ir milzīga – jau pirmās dienas laikā par visiem kopā nobalsots jau 18 385 reizes, un šis cipars aug ik minūti, pateicoties jums!

Kā liecina cipari, dalībnieku spēku samēri ir visai līdzvērtīgi.

Šobrīd izkristalizējies viens spēcīgs līderis, par kuru nobalsojuši jau 7106 dalībnieki.

Taču tas vēl absolūti neko nenozīmē. Šī brīža līderim burtiski uz papēžiem min otrās un trešās vietas ieguvēji ar ļoti līdzīgiem rezultātiem: 4909 un 4420 balsīm!

Pagaidām ceturtās vietas ieguvējam ir 1950 balsis.

Taču viss vēl var apgriezties kājām gaisā – balsojums ir tikai sācies!

Iespējams, tavs favorīts šobrīd ir pēdējais, tāpēc laiks saorganizēt fanus un bliezt pa pogām, jo viss ir glābjams. Bet varbūt tavs mīlulis ir otrajā vai trešajā vietā un min uz papēžiem līderim, kurš šobrīd nebūt nav drošībā?

Balso par savu favorītu no 28. oktobra 15.00 līdz 3. novembra 20.00, jo tas, kurš iegūs vietu finālā, būs atkarīgs no tavas balss! Balsot iespējams reizi stundā.

Spied TE un atbalsti savu favorītu ar balsojumu!

Akvelīnas uzstāšanās

Aleksa uzstāšanās

CA Band uzstāšanās

Kevina uzstāšanās

Skaties ”X Faktora” pirmo finālsēriju jau 3. novembrī plkst. 20.20 un noskaidro, kurš dalībnieks uzsāks cīņu par līgumu ar mūzikas ierakstu kompāniju ”SONY” un 10 000 eiro!

TOP komentāri

 • Zuze

  Zuze

  Pārliecība laba lieta, bet ja pārāk. Tas kaitina.
  Kaut neuzvaretu Kevins. Sorry.
  Latvieši balsojam par mūsējiem! Johaidij!!🇱🇻
 • Irma Jansone

  Irma Jansone

  Ļoti negribētos lai tiek tas iedomīgais, pašpārliecinātais sludinātājs Kevins. Ja viņš tiks, viņš uzvarēs un aizbrauks uz savu Āfriku, un kas mums latviešiem no tā? Pareizi, pilnīgi nekas! Absolūti nekas! Tāpēc mīļie cilvēki, balsosim par savējiem, lai viņi uzvar, attīstās, pilnveidojās un papildina mūsu pašu Latvijas mūzikas lauciņu. Izdaram pareizo izvēli.
 • Zuze
  +31 +25 -6

  Zuze

  Ja vien reizi stundā varētu nobalsot par ikvienu! Citam balsis skaitās reizi stundā, citam reizi dienā!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!