Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

Komentāri

Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča ir tikai 16 gadus veca, taču gan priekšatlasē, gan arī tagad, krēslu izaicinājuma raidījumā “X Faktorā” pierādīja, ka ir, iespējams, viena no spēcīgākajām dalībniecēm šajā grupā.

“Ļoti feini! Bet man liekas, ka Tu vari labāk!” meitenei uzreiz pēc uzstāšanās teica žūrijas dalībnieks Intars Busulis. Bet gala vārds, kā jau ierasts šovakar, ir tikai un vienīgi grupas “Prāta vētra” menedžerei Aijai Auškāpai, kura šodien tika ielozēta par vecuma grupas 16-25 mentori.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa Patrīcijai Ksenijai piešķīra pēdējo, ceturto krēslu izaicinājumā. Taču priekšā vēl 12 dalībnieki, kas nozīmē, ka jau nākamajā priekšnesumā kāds no krēsla celsies kājās un dosies mājās.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl