Lauris Bergmanis: “Izbalsošana no šova – tas ir jauns sākums!”

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

3 komentāri
Lauris Bergmanis: “Izbalsošana no šova – tas ir jauns sākums!”
TV3 publicitātes foto

29. oktobra “X Faktora” raidījums pēdējais izrādījās Laurim Bergmanim, kurš pa taisno, bez glābējdziesmas izpildes šovu pameta, jo diemžēl bija sakrājis vismazāk balsu telefona balsojumā. Aicinājām viņu uz nelielu sarunu par pārdomām, kāpēc tā sanācis.

“Kad Markus nosauca manu vārdu, es nebūt nebiju pārsteigts! Jau domāju, ka būšu uz strīpas, bet, tomēr cerēju, ka varēšu nodziedāt savu izglābšanās dziesmu,” portālam Skaties.lv par sajūtām uz “X Faktora” skatuves stāsta Lauris.

“Bet kopumā esmu ļoti priecīgs, jo nav par, ko bēdāties. Šī visa gājuma laikā es ieguvu jaunus draugus, ar kuriem pavadīju kopā neaizmirstami labu laiku, milzīgu ne tikai skatuves pieredzi, bet arī pieredzi šovbiznesā kā tādā, un, protams, labas emocijas un komandas darba sajūtu,” pavadīto laiku šovā apraksta Lauris, kurš tagad sola vairāk laika veltīt saviem mīļajiem. “Vienīgā lieta, par kuru bēdājos, ir aiziešana no saviem draugiem. Tā sajūta, ka vairs nesastrādāsieties kopā – tas ir tas pats skumjākais šajā visā!” tā Lauris.

Nākotnē saistībā ar mūziku jaunajam māksliniekam ir miglā tīta. “Par tagadnes plāniem neesmu īsti vēl pārliecināts. Domāju, ka pievērsīšos skolai un saviem hobijiem, vismaz kādu laiku, tad jau skatīsies kur dzīve vedīs!”

3 komentāri