”Laukos pa seju var dabūt, ja nepildi solījumus!” Busulis figūras vārdā atsakās no iemīļotajām biezpienmaizītēm

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

2 komentāri
”Laukos pa seju var dabūt, ja nepildi solījumus!” Busulis figūras vārdā atsakās no iemīļotajām biezpienmaizītēm
VALDIS KAULIŅŠ

Dziedātājs Intars Busulis un grupa ”Baritoni” nepilnu divu mēnešu laikā izlēmuši atbrīvoties no 32 kilogramiem liekā svara. Intars kā lielāko izaicinājumu uzskata atteikšanos no smalkmaizītēm, toties karbonādes un kotlešu aromāts viņu nemulsinās.

Intars, uzsākot tievēšanas maratonu, paziņo, ka viņu aizrauj šādas radikālas lietas, kuras prasa piepūli, apņemšanos, gribasspēku. Dziedātājs laiku pa laikam tievē un viņam tas izdodas, jo sakoncentrēties uz rezultāta sasniegšanu ir viegli.

”Ja nevar ēst konfektītes un citas blakus lietas, es tās neēdu, ja jāsporto, sportoju. Īpaši tagad, kad esmu apsolījis cilvēkiem. Galu galā laukos pa seju var dabūt, ja nepildi solījumus!

Mani arī sirdsapziņa grauztu, ja es šmauktos, nevarētu cilvēkiem acīs skatīties. Tātad jātievē, un to varēšu izdarīt, tikai darot visu, kā nākas,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Intars.

Arī pagājušā gada oktobrī Intars uzsāka tievēšanas maratonu. Bet paņēma mazu atvaļinājumu no pareizas ēšanas un sportošanas šā gada jūlijā.

Dziedātājs uzskata, ka atvaļinājums jāpaņem jebkurā lietā, jāatpūšas, tad jāatgriežas pie ierastā. Tāpēc dziedātājs nenožēlo, ka trīs mēnešus nesportojis un ēdis visu ko gribējis.

”Vasarā bija ļoti daudz koncertu, nebija laiks pašam taisīt ēdienu, kuru ņemt līdzi, lai pareizi ēstu. No rītiem izvēlējos ilgāk pagulēt, lai spētu sagatavoties koncertiem. Arī sportam laiks nebija, kaut gan uzskatu, ka koncerti arī ir labs kardio treniņš,” paziņo Intars.

Dziedātājs priecājas, ka nav pašam jāgatavo ēst, bet ēdienu visu tievēšanas laiku piegādās restorāns ”Terra”. Intara ģimenē ir seši cilvēki, pluss vēl suns un kaķis, grūti būtu, ja būtu jāgatavo vairāki ēdieni.

Karbonādes, kotlešu smarža Intaru nemulsinās, ja ir uzstādīts mērķis pat kārdinošas smaržas to nespēs novirzīt no ceļa.

”Grūtāk varētu iet ar ābolmaizītēm un biezpienmaizītēm, ģimenē visi dievinām šāda veida našķus. Tā kā šī nebūs mana pirmā tievēšana, zinu, ka ģimene mēģinās saldumus ēst pa stūriem vai darīs to mazāk, lai tikai es neredzētu,” smejas Intars.

Tā kā Intars gandrīz nelieto alkoholu, viņam nenāksies mākslīgi atteikties no dažādiem dzērieniem. Šogad kāds dzēriens baudīts vien divas reizes, viena reize bijusi Līgosvētkos, otra reize koncertu sezonas noslēgumā.

”Nebiju alkoholiķis, bet zināmu alkohola devu nedēļā patērēju. Tagad sevi esmu tā nostādījis, ka varu to darīt, ja patiesi esmu nopelnījis. Pat Jaunajā gadā ar mīļo nebaudījām šampanieti, neprasījās. Citus gadus, kas par festivāliem mums tik nebija,” smejas Intars.

Mājās Intaram acu priekšā stāv dārgi vīni, viskiji un konjaki, kurus viņš saņēmis dāvanā, bet viņš pats tos nebauda, bet labprāt uzcienā viesus.

Intars smejas, ka nu arī ”Baritoniem” jāatsakās no Latgalē ierastās šmakovkas un viņš pieļauj, ka daudzi tāpēc viņus uzskatīs par lohiem. Dziedātājs lūdz latgaliešus būt iecietīgiem un atbalstošiem.

Mākslinieks neslēpj, ka sporta zāles apmeklēšana viņam liekas lieka laika tērēšana.

Vismaz piecpadsmit minūtes jāpavada ceļā uz sporta zāli, tikpat daudz laika jāvelta, lai tiktu mājās, kamēr no mašīnas aizej uz zāli, pārģērbies, iesildies, tad stundu darbojies, atsildies, ieej dušā, ģērbies, ej uz mašīnu, tas aizņem ļoti daudz laika!

”Tā kā dzīvoju pie dabas, labprāt izskrienu kādu gabaliņu, skriešana ir lieliska sportiska aktivitāte un ietaupu vismaz trešdaļu laika, ja salīdzina ar sporta zāli. Tāpēc man patīk MonacoFit.com radītā programma, jo to var pildīt mājas apstākļos, velti netērējot laiku,” tā Intars.

Intars ir pārliecināts, ka jebkurš darbs komandā stiprina komandas garu. Piedevām labāk skanēs balsis, jo pareiza ēšana atvieglos kuņģa darbību.

”Nezinu, kam būtu jānotiek, lai mēs “norautos” un nespētu izpildīt paši savu izaicinājumu. Viss ir gaužām vienkārši – komandas darbs, jau gatavs ēdiens, kopīgi treniņi! Visu kopā darām, tā ir atbildība par rezultātu, atbildība pret pārējiem dalībniekiem, atbildība pret skatītājiem, tātad nekādas konfektes vai ātro ēstuvju uzkodas netiks ēstas,” pārliecinoši nosaka Intars.

2 komentāri