”Latvijā kļūt par zvaigzni ir ļoti viegli, pietiek noģērbties plikam un apskriet apkārt rajonam.” Sindra nevēlas lētu slavu

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

3 komentāri
”Latvijā kļūt par zvaigzni ir ļoti viegli, pietiek noģērbties plikam un apskriet apkārt rajonam.” Sindra nevēlas lētu slavu
ULDIS STEPANOVS

Viena no interesantākajām, aizraujošākajām izklaidētājām, kuru iepazinām ”X Faktora” TV atlasēs, ir Sindra, kura demonstrēja ugunsšovu, deju un vokālu. Sindra domā, ka šovi ir radīti, lai izklaidētu, bet lieliskiem vokāliem ir vieta koncertos. Sieviete apzinās, ka Latvijā palikt populāram ir ļoti viegli, bet nevēlas lētu slavu, kas tendēta uz sadzīviskiem sīkumiem.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Sindra izteicās, ka vienmēr būs cilvēki, kuri dzied labāk par viņu, bet televīzija prasa izklaidi, šovu un personību!

”Mēs esam par šovu.” Mentori pieprasa no Sindras uguns pūšanu un īsākus svārkus

Viņa vienmēr ir vēlējusies piedalīties ”X Faktorā”, Latvijā šāda iespēja kādreiz nebija, tad Sindra pārvācās uz Angliju un domāja, ka izies tur uz skatuves un visi teiks – o, jā, kur tu biji visu mūsu mūžu?! Tā nav noticis.

Anglijā Sindrai gājis visādi, vairākus gadus viņa mēģinājusi un beigu beigās tikusi līdz slavenajiem mentoriem. Šovs veidots tā, ka skatītājs domā, ka ikviens, kurš piesakās, tiek pie mentoriem, patiesībā ir ļoti daudz priekšatlases.

”Staigājot pa atlasēm, sapratu, par ko ir šovs, ko tieši meklē. Nav jēgas aiziet un skaisti nodziedāt, jo cilvēks pie TV meklē izklaidi, ja viņš vēlēsies klausīties lielisku dziedājumu, tad aizies uz koncertu. Vairums gaida saucamās ”neveiksmīgās uzstāšanās”, jo tās izklaide,” smaida Sindra.

Foto: ULDIS STEPANOVS

Šova pretendente ir mācījusies dziedāt jau 30 gadus un neko nav iemācījusies. Viņa aiziet pie kāda no pedagogiem, tiek novērtēts viņas balss spēks un ar to viss beidzas, jo neviens nezina, ko darīt.

Par atgriešanos dzimtenē Sindra stāsta, ka reiz ar draudzeni sēdējusi Londonā kafejnīcā, dzērušas kafiju, un sapratušas, ka Londona tomēr nav viņu īstā vieta. Ātri vien sapakotas mantas un tieši pirms Covid-19 pandēmijas izdevies atgriezties dzimtenē.

”Latvijā kļūt par zvaigzni ir ļoti viegli, nekas nav jāprot, pietiek noģērbties plikam un apskriet apkārt rajonam un nākamajā dienā jau visi par tevi rakstīs un runās. Ir visādas Magones, Kiviči, kuri rada skandālus, lai dzīvotu savā ”slavas” burbulī. Tādu slavu es nevēlos, gribu, lai mani asociē ar to, ko es protu, ne sadzīves iznešanu publiskajā telpā,” skaidro Sindra.

Lai piepildītu radošos mērķus, Sindra attīstās deju jomā ir apguvusi hiphopu, laikmetīgo deju un pat baletu. Tam pievienojas dažādas rotaļas ar ”uguni”.

Foto: ULDIS STEPANOVS

”Vīrs mani atbalsta it visā. Viņš zina ko apprecēja, tāpēc pārsteigumu nav. Vīrs ģimenē ir gudrais, bet es skaistā, viņš pelna naudu, bet es izklaidējos. Es jau arī drusku strādāju,” smejas Sindra.

Šova pretendente strādā slimnīcā operāciju blokā par māsu palīgu, asistē ārstiem un māsiņām operāciju laikā.

Sindra nav vēlējusies attīstīt karjeru medicīnā un mācīties par medmāsu vai ārstu, jo viņa neizjūt līdzjūtību pret svešiem cilvēkiem, ja slimam sunim vai kaķim nespēj paiet garām, tad pret cilvēkiem emociju nav.

Operāciju zālē viss ir citādāk, nav nepieciešama līdzjūtība, aizved pacientu uz zāli, nomierini, palīdzi relaksēties un viss. Sindrai prieku sagādā arī operāciju vērošana, nu viņa zina, ”kas lācītim vēderā”.

”Esmu šausmīgi nepraktisks cilvēks, neprotu pareizi tērēt naudu, nezinu, kur tā paliek. Cik makā naudas, tik iztērēju, bet kur, nekad nezinu. Arī nopelnīt neprotu, slimnīcā jau daudz nenopelnīsi 700-800 eiro,” neslēpj Sindra.

3 komentāri

X Faktors

Intars Busulis ir nokomplektējis savu “X Faktora” komandu! Diona, Loreta un Grēta dalās pirmajās sajūtās

“Kā tu spēji nodziedāt? Man klausoties bija “kamols kaklā”.” Arita Siliņa velta dziesmu mirušajai māsai

“Bez minstināšanās dodu tev krēslu!” Ekstravagantā, bet vienkāršā Katrīna Kovaļuka piesaista Intara Busuļa uzmanību

“X Faktoram” pārāk ekskluzīvi! Jūlija Leviona prezentē vienu no savām ģeniālajām dziesmām

“Jauki dzirdēt tik emocionāli pārpildītu skaņdarbu.” Busulis paslavē Dionu Liepiņu

“Ļoti skaisti, nav komentāru!” Grēta Grantiņa emocionāli izpilda vienu no Adeles populārākajām dziesmām

Loretas Klibiķes dziedājums ir tieši tas, kas vajadzīgs nogurušām dvēselēm, miesai un garam

Aleksandra Šimanovska daudz dziedājusi, konsultējusies ar vokālajiem pedagogiem! Vai mentors novērtēs ieguldīto darbu?

Larai Babinai apsēsties krēslā nav tik būtiski, kā palikt visām omītēm sirsniņās

Lauras Melbārdes vienkāršums, dabiskums un vokālās dotības apbur mentoru

Dziesma, balts krekls un guaša krāsas! Elizabete Ločmele pārsteidz ar īpašu performanci

PIESLĒDZIES! ”X Faktora” pirmais “krēslu izaicinājums” ir klāt! Intars Busulis izvēlas savu komandu