Latvijā beidzot tiks filmēts pasaulslavenais “X Faktors”! Dalībnieku atlase jau drīzumā

61 komentārs
Latvijā beidzot tiks filmēts pasaulslavenais “X Faktors”! Dalībnieku atlase jau drīzumā
Publicitātes attēls

Rudenī TV3 priecēs un izklaidēs miljoniem skatītāju mīlestību ieguvušais šovs ”X Faktors”. Latvijas muzikālajiem talantiem tā būs iespēja izcīnīt savu iespēju nokļūt slavas zenītā un attīstīt sevi profesionāli.

”X faktors” ir televīzijas realitātes šovs, kura mērķis ir atrast jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai.

Pasaules pieredze rāda, ka ”X Faktora” dalībnieki pēc šova gūs panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs, kļūstot par pārdotākajiem ierakstiem. Starp spožākajiem ”X Faktora” veiksmes stāstiem, kuri ieguvuši pasaules slavu pēc dalības šovā, var minēt tādus vārdus kā ”One Direction”, Džeims Arturs (James Arthur), Leona Levisa (Leona Lewis).

Foto: ”X Faktora” norise pasaulē

”TV3 nemitīgi papildina programmu piedāvājumu ar jauniem šoviem un raidījumiem, uzdrīkstoties būt pirmie, kas pasaulei parāda jaunu formātu vai ienes jaunas vēsmas Latvijas izklaides industrijā. Būt tendenču noteicējam ir ļoti atbildīga un izaicinoša misija, kur lielākā balva ir skatītāju atzinība.

”X Faktors” ir spēcīgs zīmols visā pasaulē, un esam gandarīti par iespēju realizēt to arī Latvijā.

Šovs ar lieliem panākumiem startējis arī Lietuvā kanālā TV3 – mēs lepojamies ar kolēģu sasniegumiem un esam droši, ka arī Latvijā šova panākumi būs spoži,” pārliecināta ”MTG TV Latvia” vadītāja Baiba Zūzena.

Latviešu ekstrēmie riteņbraucēji saceļ kājās lietuviešus ”X-factor” finālā! Noskaties video!

”MTG TV Latvia” jau ir lieliska pieredze daudzu muzikālo šovu organizēšanā un jaunu muzikālo talantu atrašanā. Pateicoties šoviem, dzimušas tādas Latvijas mūzikas zvaigznes kā Dons, Aminata, Aija Andrejeva, Antra Stafecka, Mārtiņš Ruskis, Liene Šomase, Anmary un citi.

”X Faktors” ir pasaules mēroga augstākā līmeņa šovs – sākot no priekšnesumu kvalitātes, dalībnieku profesionalitātes attīstīšanas līdz specefektiem un skatuves dekorācijām. Īstenot šovu Latvijā ”MTG TV Latvia” būs izaicinājums, ko ļaus paveikt plašā un veiksmīgā līdzšinējā pieredze.

Publicitātes foto

Jau pavasarī tiks izsludinātas reģionālās atlases Latvijas lielākajās pilsētās, lai līdz rudenim atlasītu pašus labākos dziedātājus no visas Latvijas. Sekojiet līdzi informācijai par atlases vietām un laikiem! Nav nozīmes, kur tu dzīvo un kāda ir tava pieredze – vissvarīgākais ir tavs talants! Varbūt šī ir tava lielā iespēja?

Precīzāka informācija par realitātes šova nosacījumiem un žūriju tiks atklāta, tuvojoties šovam.

61 komentārs