Latgales sensācija Margarita, pazudušais Eolikas dēls jeb 9 “X Faktora” stāsti – iepazīsties ar portāla Skaties.lv grāvējiem

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

1 komentārs

Četras sērijas aiz muguras, kas nozīmē – dziedošo talantu šova “X Faktors” lielākā intriga vēl tikai priekšā, jo sākas cīņa par galveno balvu. Taču līdz tam portāls Skaties.lv atskatīsies, kuri priekšnesumi bijuši skatītākie, bet kuri cilvēku stāsti – lasītākie līdz šim.

Pazudušais Eolikas dēls

Vīrs, kurš sevi plašākai publikai pieteicis tikai 55 gadu vecumā – Gints Ristamecs no Valmieras, kurš ikdienā strādā par frizieri dažādās Latvijas pilsētās. Uz “X Faktora” skatuves kāpa pirmajā raidījumā un atrādīja sevi pārliecinoši.

Neskatoties uz vienu saņemot “nē” no žūrijas dalībnieces, grupas “Prāta vētra” menedžeres Aijas Auškāpas, Gints portālam Skaties.lv uzreiz pēc uzstāšanās atzina, ka tas ir tikai vēl viens iemesls vairāk sevi pierādīt tālākajās šova kārtās.

Nabaga Nastja – Sējāna komentāri un, iespējams, sliktākais priekšnesums jau pirmajā vakarā

Tikai 17 gadus jaunā Anastasija Čurnasova sevi pieteica kā daudzu valstu čempioni modernajā akrobātikā, taču savu dziedātprasmi meitene atrādīja ne tik labi. Jauniete par savu priekšnesuma dziesmu bija izvēlējusies Eimijas Vainhausas dziesmu “Back to Black”, un savu uzstāšanos papildināja ar spilgtiem horeogrāfijas elementiem.

No žūrijas, īpaši mūzikas producenta un multi-instrumentālista Reiņa Sējāna, viņa saņēma skarbu kritiku un uz tālāko kārtu netika. Neskatoties uz to, Anastastija kļuva par vienu no skatītākajiem priekšnesumiem “X Faktora” pirmajā kārtā.

Anastasijas komentārs par žūrijas izteikumiem

Renāra Kaupera balss (un ne tikai) kopija Roberts Eihe

Absolūtais līderis jeb skatītākais priekšnesums “X Faktorā” līdz šim pieder rīdziniekam Robertam Eihem, kuram oktobrī apritēs 17 gadu. Šis jauneklis uz skatuves pārsteidza ar neiedomājamu līdzību grupas “Prāta vētra” solistam Renāram Kauperam.

Viņš bija viens no retajiem, kuram ļāva un šajā gadījumā pat paieprasīja izpildīt arī otru dziesmu. Pēc iepriekšējās vasaras lielākā pašmāju hita “Debesis iekrita Tevī”, Roberts uz ģitāras izpildīja vienu no “Prāta vētras” liriskākajiem skaņdarbiem “Rudens”.

Tas aizkustināja gan žūriju, gan auditoriju, un puisis pārliecinoši iekļuva nākamajā “X Faktora” kārtā.

Dobeles “bandīts” – reperis Aleksandrs

19 gadīgais Aleksandrs Isajevs izpelnījies pelnītu uzmanību no skatītājiem, jo bija vienīgais, kurš repoja, turlāt viens  bija arī viens no retajiem, kam ļāva uzstāsties ar oriģināldziesmu.

Pēc priekšnesuma skatītāji bija kājās, taču dobelnieks saņēma tikai vienu “jā”, kas neļāva kvalificēties “krēslu izaicinājumam”.

Kā pats Aleksandrs portālam Skaties.lv atzina pēc savas zvaigžņu stundas, viņa mērķis nebija tikt tālāk, bet gan parādīt sevi plašākai auditorijai.

Intervija ar 19 gadus veco reperi Aleksandru

Dziedošā vetārste Līga

“Tāda lauku smaciņa virmoja gaisā jūsu uzstāšanās laikā” – šis teksts jau kļuvis par, iespējams, spilgtāko žūrijas izteicienu “X Faktora” pirmajā kārtā. Tās autors ir neviens cits kā jau pieminētais Sējāns, taču šoreiz lielāku reakciju izpelnījās pats priekšnesums no veterinārārstes Līgas Rīderes.

Viņas izpildījums dziesmai “Mercedes-Benz” izpelnījās skaļas stāvovācijas un pārliecinošu kvalificēšanos nākamajai kārtai.

Stāsts par dziedošo veterinārārsti Līgu Rīderi

Vai skandalozākais dalībnieks “X Faktorā”?

Noteikti viens no skaļākājiem “X Faktora” dalībniekiem, sākot ar misēkli par ne-savas dziesmas izpildi, beidzot ar skarbo dzīvesstāstu, taču talants tomēr pāri visam.

Lauris Bergmanis no žūrijas ieguva trīs “jā”, kas nozīmē – jau svētdien varēsim dzirdēt viņa priekšnesumu un noskaidrot, vai puisim būs pa spēkam kvalificēties “krēslu izaicinājumu”.

LASI PAR LAURA SĀGU:

Lauris skaidro par dziesmas pārpratumu

Laura dzīvesstāsts

Latgales sensācija – Margarita

Lūk, šī dāma liekus komentārus par sevi neprasa. Gan pārliecinoša intervija pirms priekšnesuma, gan pareizā attieksme uz skatuves un, protams, neatkārtojams dziesmas “Kaprīza meitene” a cappella.

Viņa bez fonogrammas tikai ar savu balsi iekustināja visus Rīgas kinostudijā esošos, tajā skaitā arī “X Faktora” žūriju, turklāt varēja novērot to, kas nenotiek bieži – gan Intars Busulis, gan Reinis Sējāns, gan arī Aijai Auškāpa dziedāja līdzi.

Piecu bērnu mamma saņēma trīs pārliecinošus “jā”, tāpēc arī viņu redzēsim “krēslu izaicinājumos”.

Daugavpiliete Elizabete un viņas “delfīna” talants

Meitene, kura izpildīja, iespējams, vienu no grūtākajām dziesmām, ko kāds no dalībniekiem bija izvēlējies “X Faktora” pirmajā kārtā. Bet diemžēl šova žūriju nepārliecināja ne viņas islandiešu popzvaigznes dziesmas “It’s All So Quiet” izpildījums, ne arī kāds cits viņas talants.

24 gadus vecā Elizabete Poddubnova ar balsi izcili spēj atdarināt delfīna skaņu, ar ko jau izpelnījās lielu interneta uzmanību maijā, kad norisinājās “X Faktora” priekšatlases.

Šis bija viens no gadījumiem, kad žūrijas vērtējums tika ļoti pretrunīgi vērtēts, un daļa skatītāju atbalstīja meiteni, taču žūrijas lēmumu mainīt vairs nevar, un Elizabete “krēslu izaicinājumā” nepiedalīsies.

Rēzeknietis Mārtiņš un atskaņojušās ģitāras stāsts

Mārtiņš ar savu harizmu, kā arī atskaņojušos ģitāru un, protams, savu lielisko balsi momentā iemantoja šova auditorijas simpātijas. Grupas “Maroon 5” superhits “She Will Be Loved” viņa izpildījumā nopelnīja trīs “jā”.

Pats pēc uzstāšanās portālam Skaties.lv atzina, ka vienu brīdi jau gribējis apstāties, lai ģitāru noskaņotu, taču nolēma priekšnesumu turpināt. Visu dziesmu, cenšoties izvairīties no vienas stīgas, novadījis priekšnesumu līdz galam, un tas atmaksājās.

1 komentārs