Laima Dimanta uz ”X Faktora” skatuves izpilda pašas sacerētu dziesmu par iemīlēšanās burvību

4 komentāri

Trīsdesmit gadus veco Laimu Dimantu var uzskatīt par vienu no smaidīgākajām šova ”X Faktors” dalībniecēm. Laima nāk no skanīgās Dimantu ģimenes, kura nereti muzicē kopā un izpaužas latviešu tradicionālajā mūzikā. Šovā Laima startē viena pati, jo vēlas izkopt savu solo karjeru.

Pirms došanās uz skatuves, Laima satika šova vadītāju Marku Rivu un, veroties viņa acīs, izpildīja pašas izdomātas rindas, un, lai izklausītos vēl labāk, tika spēlēta arī ukulele.

Laima dziedāja – man patīk tavas acis, tavas lūpas, tas, kā tu smejies. Šova pretendente atzina, ja skatās tieši acīs grūti dziedāt par ko citu.

Dziedošās ģimenes pārstāve spēlē kokli, vijoli un vēl citus mūzikas instrumentus, galvenokārt tiek izpildīta latviešu tradicionālā mūzika, bet tiek atrasts arī laiks, lai izpildītu savas dziesmas.

Aija, izdzirdot jaunās censones vārdu, aizdomājas, ja vārds ir Laima Dimanta, tad neko citu nevar darīt, kā vien spēlēt kokli un dziedāt tautasdziesmas, kopā ar ģimeni, tas jau ir ieprogrammēts vārdā.

Laima ar lepnumu paziņo, ka nāk no septiņu bērnu ģimenes, viņai ir četri brāļi un vēl divas māsas. Pateicoties muzikāliem vecākiem, visi septiņi bērni ir uzauguši ar mūziku un to iemīļojuši.

Kā savu ”X Faktoru” jaunā dziedātāja nosauc smaidu, kas nekad nenoriet no viņas sejas.

Uz šova skatuves Laima izpildīja sevis sarakstītu dziesmu par mīlestību, attiecību tīrumu, pozitīvismu, kas daudziem asociējas ar ”rozā briļļu” periodu.

Izskanot pēdējiem ukuleles akordiem, Intars Busulis teica, ka Laimai jauks ir ne tikai smaids, bet arī viss pārējais. Balss skanēja jauki, baudāmi, tīkami.

Reinis Sējāns priecājās, ka Laima raksta dziesmas, kuras piemērotas viņas balss tembram. Balss šova pretendentei ir interesanta, pilna ar dažādām “krāsām”.

Par savu uzstāšanos Laima saņēma trīs JĀ.

Ejot nost no skatuves, jaunā dziedātāja vēl pateicās žūrijai, paziņojot, ka viņi dara to laimīgu.

Krītot ģimenes apskāvienos, Laima neslēpa, ka jūtas brīnišķīgi, fantastiski un viņa dzirdējusi, kā aizkulisēs visi mīļie dziedājuši viņai līdzi.

4 komentāri