Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

8 komentāri

Sešas pilsētas, sešas atlases – maija sākumā Latviju apceļoja rudenī gaidāmais dziedošo talantu šovs ”X Faktors”, kas pulcēja vairāk nekā 1000 dalībnieku. Viena no pirmajām, kas atrādījās žūrijai, bija kantri un šlāgerdziedātaja Baiba Antonoviča no Kuldīgas.

Daudziem Baiba asociējas ar šlāgergrupu “Liedags”, kurā viņa dzied kopā ar brāli un tēti. “Tāds kā ģimenes uzņēmums,” smej pati māksliniece. Viņa audzina meitiņu un pašlaik ir bērnu kopšanas atvaļinājumā. “Tāpēc arī mūzikai neatliek vairāk laika,” žūrijai stāstīja Baiba.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šī nebija pirmā reize, kad meitene piedalījusies kāda šova atlasē, taču Latvijā viņa iepriekš nekur televīzijā nav bijusi manīta. ”Es piedalījos realitātes šova ”TV Zvaigzne” atlasē, bet tur netiku,” par savu šovu pieredzi stāsta meitene, kura savus spēkus izmēģināja Īrijas ”X Faktora” žūrijas priekšā.

ŽŪRIJAS VIEDOKLIS PAR “X FAKTORA” ATLASE LIEPĀJĀ

Video: Baiba Antonoviča “X Faktora” atlasē

”Uz atlasi ar draudzeni ieradāmies jau dienu agrāk, palikām teltī. Sešos no rīta jau bija pūlis, lija stiprs lietus, bijām visi pārsaluši. Tas bija baigais piedzīvojums,” atminas Baiba.

Dziedātāja atzīst, ka, atšķirībā no Liepājas atlases, Dublinā esot bijis grūti koncentrēties. ”Tu neesi viens pats atlasē, bet vēl kopā ar kādiem desmit, kuri dzied vairākiem žūrijas pārstāvjiem. Būtībā bija viens liels mudžeklis,” stāsta viņa.

Gulēts tika ne tikai teltīs, bet arī ”Mc’Donalds” restorānos. ”Tiku pāri pirmajām divām kārtām, trešajā izkritu, jo tur no dziedāšanas nebija nekas daudz vairs palicis. Pirmajā naktī pārsalām, kakls bija ciet.”

Ja uz Īriju viņa devās tīri pieredzes iegūšanai, Latvijā viņai jau ir pavisam citi plāni: ”Šeit es gribu uzvarēt – savās mājās, savā zemē, kāpēc gan ne!?”

Foto: ieskaties “X Faktora” atlasē Liepājā

TOP komentāri

  • Ilze Goldberga
  • Šššššš
    +2 +2 0

    Šššššš

    Paziņojiet taču beidzot visiem Latvijas dalībniekiem rezultātus - gaidām, gaidām, bet neviens neliekas ne zinis... Nav smuki "māksliniekus" vazāt aiz deguna jau gandrīz mēnesi!
  • Baiba Antonoviča

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!