Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

6 komentāri
”Lai arī elpošana ir apgrūtināta, rezultātam tas netraucē.” Elīna Gluzunova par uzstāšanos gaidību laikā
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

”X Faktora” pirmajā tiešraidē lielisku sniegumu parādīja Reiņa Sējāna komandas dalībniece Elīna Gluzunova, izpildot savu versiju par dziesmu ”Ziemeļvējā”. Sarunā ar portālu Skaties.lv dziedātāja stāsta gan par pirmo šovu, gan to, kā grūtniecība ietekmējusi uzstāšanos.

Elīna atklāj, ka gatavošanās pirmajai tiešraidei bijusi diezgan saspringta un viņa domā, ka tā būs arī turpmāk. Dziedātāja piebilst, ka slodze ir liela, bet tas noteikti ir tā vērts.

Elīnas uzstāšanās pirmajā tiešraidē!

”Gaidāmais mazulis man dod dubultu spēku, iespējams, arī papildu harismu. Lai arī elpošana ir apgrūtināta, rezultātam tas netraucē. Galvenais ir nepazaudēt sevis nosprausto mērķi un darba spējas, bez tām nu nekur,” dziedāšanu grūtniecības laikā komentē Elīna.

Stress topošajai māmiņai parādījās tikai pirms pašas kāpšanas uz skatuves, pirms tam viņa nav kaitinājusi sevi ar domu par tiešraidi, bet paļāvusies uz konkrētā mirkļa emocijām.

Beigu beigās, tas bijis vispareizākais lēmums, jo pārraidē viņa izlika visu to, kas bija sakrājies.

Dziedātāja smejoties saka, ka gan jau hormoni ietekmējuši emocionalitāti, citkārt viņa noteikti nebūtu tik ļoti emociju pārbagāta.

”Nevēlos analizēt savu uzstāšanos, visi apzinās, ka sniegums vienmēr var būt labāks, bet esmu apmierināta un zinu, ka tas, ko izdarīju, bija tā brīža maksimums,” smaida Elīna.

Reiņa komandas dalībniece Elīna Gluzunova šovā cīnīsies, esot trešā bērniņa gaidībās

Stāstot par skatuves tēlu, mūziķe atklāj, ka sākotnēji ideja bijusi cita, bet pirms tiešraides kopā ar stilisti nolemts, ka kleita jānomaina. Sākumā Elīna nebija droša, ka jaunajā ampluā jūtas komfortabli.

”Pilnībā uzticos savai stilistei, labāku par Ivetu Vecmani nevarētu vēlēties! Zinu, ka mēs ļoti veiksmīgi sastrādāsimies. Kad mani uzgrimēja un ieveidoja frizūru, sajūta uzreiz kļuva pārliecinošāka. Vairs nešaubījos par izskatu. Tāpat galvenais ir dziesmas vēstījums! Tas, lai šis ziņojums nonāk līdz skatītājiem un klausītājiem!” tā Elīna.

”X Faktora” dalībniece ir pozitīvi pārsteigta par lielo skatītāju atbalstu, tas nav vārdiem aprakstāms. Elīna saņēmusi daudz sirsnīgu vēstuļu un pusi nakts pavadījusi, atbildot uz apsveikumiem un laba vēlējumiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!