Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

8 komentāri
Labas ziņas skatītājiem! Katra “X Faktora” raidījuma telefona balsojums tiks atklāts
Toms Norde

Svētdien, 22. oktobrī, tika aizvadīts jau otrais fināla raidījums dziedošo talantu šovā “X Faktors”, kurā skatītāji un pēcāk žūrija lēma, ka no šova izstājas Nadežda Maņkeviča. Skatītāju vidū uzvirmoja neizpratne par to, kāpēc netiek parādīti telefona balsojumi, tāpēc steidzām pie veidotājiem un TV3 pārstāvjiem, lai noskaidrotu, kāpēc tā!

“X Faktors” ir šovs, kas pasaulē ieguvis lielu atpazīstamību un kļuvis par zīmolu. “Šova globālajiem noteikumiem ir jāpakļaujas visām valstīm, kas to rīko. Un to darām arī mēs, pirms tam skatītāju par to pabrīdinot. Ne velti telefona balsojuma noteikumus atgādinām, gan pirms tas sācies, gan īsi pirms rezultātu paziņošanas,” portālam Skaties.lv komentēja “X Faktora” producenti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču viņi nomierina skatītājus: “Neziņā jūs neturēsim! Pēc fināla raidījuma šova mājaslapā būs redzami visi telefona balsojumi, jo tā paredz formāts.” Tāpēc veidotāji aicina ikvienu, kurš seko un jūt līdzi kādam no dalībniekiem, atbalstīt viņu maksimāli, cik vien iespējams. Tas tāpēc, ka tieši Tava balss var būt izšķirīgā, kas palīdz māksliniekam tikt cauri sveikā bez glābējdziesmas dziedāšanas.

VAI TEV JAU IR BIĻETES UZ “X FAKTORA” TIEŠRAIDĒM?

TOP komentāri

 • ārprats

  ārprats

  Piedodiet,bet tabulu arī es protu uztaisīt,lai balsotājiem būtu mierinājums.Man ļoti patīk Arturs bet arī par viņu es nebalsošu.Es vienkārši šim šovam neticu, jo žūrijai un organizētājiem jau tāpat ir skaidrs kurš uzvarēs,tāpat kā viņiem bija skaidrs tajā mistiskajā svētdienas atlasē,tā atlase vienkārši bija briesmīga kur pazuda ļoti daudz talantīgu dziedātāju. Man ir priekšlikums,uztaisiet lūdzu komponistu šovu,cik pieteiksies? Latvijā vienīgie Raimonds Pauls un Zigmārs Liepiņš, kurš arī ir pazudis, žēl bet fakts. Šis parmodernais x faktors kas pašlaik notiek Latvijā,dziedātāji kas nemākulīgi dzied angļu mēlē, nu atvainojiet! Žūrija kas ņirgājas,ok tas ir šovs un viņi var atļauties,Sējāns kas pats atdarinājis Maiklu Džeksonu un tagad piesienās kad kāds kaut ko atdarina,smieklīgi. Dodiet pavisam jaunas dziesmas un tad spriediet ko kurš atdarina un kā jaunie dziedātāji to varētu pasniegt. Veiksmi visiem X faktora dalībniekiem!
 • KP

  KP

  Nu, kaut kā pilnīgi stulbi ir tos pašus noteikumus attiecināt uz tik mazu valstiņu, kur visi viens otru pazīst.
 • ārprats
  +7 +5 -2

  ārprats

  Es pateicu ka es šim šovam neticu un izteicu savu viedokli par to ka viņi visu jau sen ir izlēmuši pēc pietiekoši daudziem secinājumiem, bet Anda Zahovsaka ,tu gan esi ļoti pārliecināta ka viņi nezina kurš uzvarēs.OK varbūt es maldos un centīšos vairs komentārus ne lasīt ne rakstīt.Veiksmi visiem!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!