Kurš Youtube video kopumā ir saņēmis visvairāk “dislike”? Uzzini “Bites izcilības akadēmijas” 5. sērijā!

2 komentāri

“X Faktors” turpinās, emocijas virmo, balsotāji “bliež pa pogām”, bet dalībnieki cits pēc cita atstāj lielo skatuvi. Taču “Bites izcilības akadēmijā” viss pa vecam – neviens nav izkritis, bet gan cītīgi krāj savus zināšanu punktus. Jauna nedēļa, jauni jautājumi mūsu talantiem, un, protams, spēlējiet līdzi arī jūs!

Pirmais jautājums nāk kā sniegs no skaidrām debesīm – cik gadu īsti ir televīzijas šovam “X Faktors”? Pārsteidzoši, bet puse dalībnieku domā, ka šovs ir krietni vecāks nekā patiesībā. Precīzi mērķī izdodas trāpīt Diānai Paško, Pāvelam Fomkinam, Ievai Katkovskai un Dagnim Roziņam, kuri atbild, ka “X Faktors” pasaulē ir pazīstams  “tikai” vai “jau” piecpadsmit gadus.

Nākamais jautājums varētu būt diezgan liela mīkla jaunākajiem dalībniekiem. Kura dziedātāja visvairāk reižu uzvarējusi “Mikrofona aptaujā”? Mūsu censoņi par sev senāko zināmo dziedātāju acīmredzami uzskata Olgu Rajecku, bet Klāvs Ozols pat nemaz nevairās atzīt, ka viņš jūtas pārāk jauns, lai zinātu atbildi uz šo piņķerīgo mūzikas vēstures jautājumu.

Apgaismību mums sniedz Elīna Gluzunova, kurai ir aizdomas, ka labākās dziedātājas titulu konkursā “Mikrofona aptauja” varētu būt pelnījusi leģendārā Mirdza Zīvere. Un viņa trāpa tieši mērķī.

Ja šķita, ka iepriekšējais jautājums nebija īsti piemērots jaunajai paaudzei, tad nākamais “izsit korķus” vismaz Klāvam noteikti. Tātad – kura mūsdienu bezvadu sakaru tehnoloģija ir nosaukta par godu 10. gs. Dānijas karalim Haraldam? Reinis Liepa šauj tumsā, piedēvēdams karalim uzvārdu Hotspots, Klāvs fantazē par 5G, bet Pāvelam Fomkinam īsti nav pārliecības, tomēr pareizo atbildi viņš nosauc. Pēc tam apskaidrība nāk arī pārējiem. Kāda tad ir pareizā atbilde, skaties video.

Ceturtais jautājums pārbauda “xfaktoriešu” zināšanas smagās mūzikas lauciņā – jāzina vai vismaz jāuzmin, kurā valstī ir visvairāk metāla mūzikas grupu uz 100 000 iedzīvotāju. Laikam visi patrāpījušies gana “saldi”, lai nezinātu, ka ar savu metāla grupu skaitu ir slavena tieši Somija, tāpēc šajā jautājumā vadībā izraujas Ieva Katkovska no trio “Limonāde”, kura vienīgā zināja pareizo atbildi.

Esam tikuši arī līdz jautājumam par Youtube. Tātad – kurai dziesmai šobrīd ir visvairāk “dislike” vai “nepatīk” balsu? Pāvels domā, ka tā ir viņa dziesma, taču, par laimi, viņu pārliecinoši izkonkurē kāds cits dziedātājs. Kurš tas ir, to zina gan māsas Rozes, gan Artis Zaķis un Klāvs Ozols. Vai to zināt arī jūs?

Un tagad kā ķirsītis uz kūciņas jautājums no vēstures –  ko izgudroja un patentēja Aleksandrs Greiems Bells? Paldies Dievam, šeit bija jāsarkst tikai dažiem dalībniekiem, jo lielākā daļa pārliecinoši atbildēja, ka Bells, protams, izgudroja telefonu!

Pēc šīs “Bites izcilības akadēmijas” sīvās cīņas vadībā izvirzās Ieva Katkovska no trio “Limonādes”, bet šis vēl nebūt nav gala rezultāts, tāpēc tiekamies pēc nedēļas!
2 komentāri

X Faktors

Aija Auškāpa ir nokomplektējusi savu “X Faktora” komandu! “Neprāts”, “We” un “Audiokvartāls” dalās pirmajās sajūtās

Reinis Sējāns ir nokomplektējis savu “X Faktora” komandu! Viktors, Toms un Eduards atklāj, ko sagaida no mentora

“Interesants tipiņš, nesaprotu, kas darās tavā galvā.” Noslēpumainais Viktors Buntovskis saņem krēslu

Eduards Rediko izpilda dziesmu, pie kuras Intars Busulis kopā ar mīļoto ieņēmis pirmo dēlu

”Var redzēt, ka gribat darīt, ka jūs tas interesē!” Aija Auškāpa pozitīvi novērtē enerģisko “Neprāta” uzstāšanos

“Foršs materiāls, ar ko darboties.” Reini Sējānu sajūsmina Armanda Rutkovska muzikalitāte

"Galvenais, lai pamanāmi!" “We” uz skatuves izpilda jestru dziesmu, radot mazu ballīti

Nepalaid garām! “Audiokvartāls” satricinās “X Faktora” skatuvi ar jestru hitu

Dziesmā izskan vairāki finansiāli padomi! Leonards Leimanis uz “krēslu izaicinājumu” ierodas ar golfa nūju

“Zombie” jaunās skaņās! “Lioness” nebēdā, ka nav mentores gaumē, bet cer, ka kāds cits viņas novērtēs

“Harbor Gents” paziņo, ka izceļas ar to, ka parasti grupu solistiem ir augstas, ne zemas balsis

PIESLĒDZIES! ”X Faktora” otrais ”krēslu izaicinājums” ir klāt! Reinis Sējāns un Aija Auškāpa izvēlas savas komandas