Šovā ”X Faktors” stabilu favorītes pozīciju iekarojusi savdabīgās balss īpašniece Diāna Paško, bet viņai pievienojušies arī iepriekš krietni pieticīgāk sevi pierādījuši dalībnieki – Elīna Evelīna Jansone un Klāvs Ozols. Tā dalībnieku izredzes uz konkursa uzvaras pjedestālu šobrīd vērtē ”Betsafe” bukmeikeri.

39 komentāri

39 komentāri

 • Aste

  Aste

  Elīna Glazunova ir pelnījusi .... uzvaru... kāpēc? Jo ir balss .... Klāvs ir tirlinš, kam līdz dziedātājam un x faktoram ir stipri vien vēl tālu.... pieriebies, ka pats sevi nepārtraukti slavē, norādot uz savu “unikalitāti” kaut gan patiesībā tur nekā nav .... Diāna pārāk garlaicīga.... māsas rozes vispār stīvuma kalngals.... ja godīgi, tad šogad , dalībnieku ziņā , nav kur un kam aci piesiet .... šī ir visnebaudāmākā x faktora sezona ....
  • Ieva

   Ieva

   Klusē aste un turpini būt aiz pakaļas, kur ir tava īstā vieta!
 • The gardens fans

  The gardens fans

  Nu ļoti žēl, ka The gardens izgāja... katru nedēļu tieši viņas gaidīju. Pat nezinu, vai turpināt skatīties X faktoru. Dīvaini, otra meitene nav tik interesanta skatītājiem, lai arī laba -Elīna
 • Edžus

  Edžus

  EU skatās...
  Krievuška reāli sākusi atbalta kampaņu savos sociālajos tīklos....
  Letiņi sasparojas... Balsojumā par Klāvu jo viņš ir labāks
 • ...
 • .....
 • Irma Jansone

  Irma Jansone

  Lai tie bukmeikeri iet bekot! Ne jau viņi ko te prognozēs, bet skatītāji balsos pēc savām simpātijām!
  Mani absolūtie favorīti šajā šovā ir māsas Rozes un Klāvs Ozols, vēlu viņiem veiksmi un ļoti ceru, ka tiks finālā. Diānas balss neapšaubāmi ir unikāla, bet vairāk par divām dziesmām es viņu nevarētu paklausīties, turklāt ļoti zems psiholoģiskais pašvērtējums viņai pašai pret sevi, tas atspoguļojās arī uz skatuves. Dzīedātājiem uz skatuves ir jābūt brīviem, harismātiskiem, pārliecinātiem par sevi, un saprotams, talantīgiem un ar kolosālām balsīm. Māsas Rozes un Klāvs Ozols tādi ir, tāpēc turēšu par viņiem īkšķus un iespēju robežās arī nobalsošu.
 • Postpatiesība

  Postpatiesība

  Fascinē, ka Klāvam bez aģitācijām ir teju tikpat balsu, cik Diānai, par sevi aktīvi aģitējot. Arī viņu draugu skaits FB un sekotāju skaits IG ir nesalīdzināms. :D Lai izdodas, Klāv, Tu esi labākais un būsi!

  FB: Klāvam - 68 draugi (nav aģitāciju); Diānai - 5000 draugi (ir aģitācijas video).
  IG: Klāvam - 2605 sekotāji (nav aģitāciju); Diānai - 5350 sekotāji (ir aģitācijas video).

  Izvērtējiet, lūdzu, šo, pirms balsojiet par Diānu, jo realitātē daudz labāks un godīgāks dalībnieks ir Klāvs!
 • Maruta

  Maruta

  Elina Evelīna? Nopietni? Viņa tik skibi dzied ka vina tur turas? Laikam vecaki visu naudu bliež iekšā, un kas x faktoram. Jau tikai labums no ta piķis nāk "
  • Yu

   Yu

   Evelīna ir Mīkla jau ar to vien, ka neizprotamā kārtā ar apbrīnojami nestabilu sniegumu tikusi līdz katrai nākošai kārtai. Tomēr vairums mīklu ar laiku atrisinās.
 • Kikī

  Kikī

  Šovs... Visi dalībnieki ir lieliski, kas nebaidās kāpt uz skatuves un atklāt kaut daļu no sevis. Viņi ir komanda! Katram ir savs neatkārtojams faktors, kuru var attīstīt. Mēs skatītāji varam šo projektu atbalstīt, bet ir cilvēki, kas pamanās to pārvērst publiskā emocionālā vardarbībā.....
 • jance

  jance

  Otrā vieta bukmeikeros nav pelnījusi, būt finālā! Dzied šķībi, vājāka no visiem tur! Lūdzu nebalsojiet par Evelīna Jansoni! Kas Jums nav dzirde! Tak vienkārši briesmīgi! Es par Klāvu Ozolu. Diāna man patīk, bet dēlam nepatīk! Tad mēs nolēmām ar ğimeni ka, ja bite ļaus, svētdien nobalsošu, triecienbalsojumu. Žēl pusfinālu, finālu nebūšu Latvijā, neredzēšu, turēšu īkšķus, par Klāvu, lai ir vismazs ir otrais... :(
  • Skatītāja

   Skatītāja

   Neesot Latvijā, var sekot līdzi tiešraide mājaslapā, kā arī veikt balsojumus par labāko - par Klāvu Ozolu! :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!