39 komentāri
Kurš uzvarēs ”X Faktorā”? ”Betsafe” bukmeikeru prognozēs jauns pavērsiens
KASPARS KRAFTS, F64

Šovā ”X Faktors” stabilu favorītes pozīciju iekarojusi savdabīgās balss īpašniece Diāna Paško, bet viņai pievienojušies arī iepriekš krietni pieticīgāk sevi pierādījuši dalībnieki – Elīna Evelīna Jansone un Klāvs Ozols. Tā dalībnieku izredzes uz konkursa uzvaras pjedestālu šobrīd vērtē ”Betsafe” bukmeikeri.

Diāna Paško ”X Faktora” trešajā tiešraidē startēja ar Adeles hitu ”Someone Like You”, un šo sniegumu žūrija vērtēja visai kritiski. Intars Busulis slavēja Diānas uzburto atmosfēru, bet viņam šķita, ka dziedātājas sirds bijusi kur citur. Arī Marats Ogļezņevs aicināja neapstāties pie sasniegtā un turpināt attīstību.

Diāna Paško gan joprojām ir ”Betsafe” favorīte, un viņas uzvarai šovā bukmeikeri piešķīruši koeficientu 4.00.

Viena no jaunākajām dalībniecēm, Elīna Evelīna Jansone, kura pastāvīgi saņem prasīgās žūrijas aizrādījumus, ka neizdodas pilnībā atklāt skaistās balss skanējumu, pēc jaunākā novērtējuma varētu ieņemt godpilno otro vietu. Viņa saņēmusi koeficientu 6.00.

Trešās nedēļas skatītāju simpātiju balsojumā uzvarēja Klāvs Ozols, kurš uzvarai šovā saņēmis koeficientu 7.00.

Dalību šovā turpina arī Elīna Gluzunova, kura par mata tiesu izglābās no izbalsošanas šova trešajā nedēļā. Pēc koncerta Elīna saskārusies ar negatīviem komentāriem internetā un pārmetumiem. ”Dzīvē nav tikai melns vai balts, nevajag ieiet galējībās! Tiem, kuri raksta negatīvos komentārus par mani internetā, vēlos pateikt tikai vienu – spilvenā neraudu! Visiem maniem atbalstītājiem – paldies!” tā Elīna, kuras uzvarai šovā bukmeikeri piešķīruši koeficientu 7.00.

”X Faktora” trešās nedēļas raidījuma noslēgumā, 17. novembrī, projektu pameta divi dalībnieki – trio  ”Limonāde” un duets ”The Gardens”. Šova rīkotāji turpina eksperimentēt ar izbalsoto dalībnieku skaitu, bet domājams, ka 24. novembra tiešraidē tiks izbalsots tikai viens dalībnieks.

TOP komentāri

 • Pff
  +59 +53 -6

  Pff

  Emm, tas nopietni? :D Ja cilvēks, kurš visos (!) koncertos ir nodziedājis šķībi un greizi un saņēmis žūrijas kritiku, ieņems otro vietu, tad oficiāli Latvijas X faktoru nākamsezon var neorganizēt. Tas tik būtu apkaunojums X faktoram :D
 • jance
  +34 +27 -7

  jance

  Otrā vieta bukmeikeros nav pelnījusi, būt finālā! Dzied šķībi, vājāka no visiem tur! Lūdzu nebalsojiet par Evelīna Jansoni! Kas Jums nav dzirde! Tak vienkārši briesmīgi! Es par Klāvu Ozolu. Diāna man patīk, bet dēlam nepatīk! Tad mēs nolēmām ar ğimeni ka, ja bite ļaus, svētdien nobalsošu, triecienbalsojumu. Žēl pusfinālu, finālu nebūšu Latvijā, neredzēšu, turēšu īkšķus, par Klāvu, lai ir vismazs ir otrais... :(
 • RG
  +31 +24 -7

  RG

  Smiekli nāk par prognozēs minēto otro vietu! ;)
  Un jau vairākkārt ir teikts, ka gan 24.11., gan 01.12. tiks izbalsoti divi dalībnieki, 08.12. - viens.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!