Komentāri

Jaunās “X Faktors” zvaigznes ik svētdienas rītu ciemojas radiostacijā “StarFM”, lai sacenstos vareni jestrajā spēlē “SpeakOut”. Tā ir spēle, kurā iespējams pārbaudīt savu dikciju un runā, ka pati Bejonse (Beyonce) pirms koncertiem iesildoties ar “SpeakOut” spēli. Šonedēļ spēlē piedalās “X Faktors” vadītājs Markus Riva un “StarFM” ētera balss Oskars Lepers – kā viņiem gāja? Skaties video!

Spēles noteikumi ir pavisam vienkārši – dalībnieks ņem iemuti, liek to mutē un tad mēģina pateikt vārdus un frāzes, kas rakstītas uz spēles kartītēm. “X Faktors” zvaigzne spēlē vienā komandā ar kādu no radiostacijas “StarFM” klausītājiem, kurš sazvanījis ēteru. Radio klausītājam ir jāmēģina atpazīt, ko tad “X Faktors” zvaigzne saka, katra atpazītā frāze skaitās kā viens punkts. Kopējais laiks spēlei ir pusotra minūte.

Ēteru sazvanījusi Līga, viņa spēli “SpeakOut” spēlē vienā komandā ar Markusu. Pirms spēles sākuma Līga stāsta, ka viņai ļoti patīkot visas “X Faktors” 2.sezonas grupas. Markuss atzīst, ka iemuti ielikt nav nemaz tik viegli, bet uz spēles kastes ir pamācība kā to pareizi izdarīt. Oskars Markusam izsaka komplimentus par viņa zobiem. Pēc pusotras minūtes Markusa un Līgas komanda ir atminējusi sešas frāzes, dažas no tām – ”sarkanā krāsa smaržo visgardāk”, ”es gribu svaigu biezpienmaizīti”, ”šakālis šūpojas šaha zirga mugurā”. Oskars atzīst, ka seši punkti ir fantastisks rezultāts un šodien spēlē “SpeakOut” iet uz rekordiem.

Šajā reizē pretī “X Faktors” zvaigznei stājas radio ētera balss Oskars Lepers. Oskars atzīst, ka spēli “SpeakOut” spēlē pirmo reizi un ka no malas tas izskatās vieglāk nekā ir patiesībā. Oskars spēlē vienā komandā ar radio klausītāju Litu un viņiem ir jāpārspēj rekordaugstais rezultāts – seši punkti. Neticami, bet viņiem tas izdodas, tiek atminētas septiņas frāzes. Dažas no tām – ”interesanti novērojumi pa durvju šķirbu”, ”vīrišķīgi vīrieši ar muskuļainiem ikriem”, ”pastnieka draugam ir rudi mati”. Oskars domā, ka Lita ir logopēds, jo viņš pats ar grūtībām sapratis ko lasa.

Šīs nedēļas uzvarētāji ir Oskars un Lita. Lita savā īpašumā iegūst jautro dikcijas treniņu visai ģimenei – spēli “SpeakOut”.