Kurš iekļūs finālā? Skaties ”X Faktora” pusfināla TIEŠRAIDI un prognozē!

71 komentārs

Svētdienas ”X Faktora” vakars šoreiz ir vēl jo vairāk īpašs, jo uzzināsim, kuri trīs no četriem iekļūs lielajā finālā. Līga Rīdere, Arturs Gruzdiņš, Adriana Miglāne vai ”Tautumeitas” – kurš izkritīs no spēles tieši pirms fināla?

Iepriekšējā nedēļā tieši Intara Busuļa lēmums mājās sūtīt Alisi Haijimu “Tautumeitām” ļāva saglabāt vietu šovā. Arī viņām nekādas problēmas nesagādāja ne šova priekšatlase, ne arī atlase un pat Krēslu izaicinājums ne.

Līga Rīdere tagad audzina savu jaunāko atvasi, taču uz Valmieras atlasi viņa ieradās ar mazo vēl vēderā. Tas gan viņai netraucēja sevi pierādīt un iekļūt nākamajā “X Faktora” kārtā. Priekšatlasi pārvarēdama, 28 gadus vecā veterinārārste jau kāpa uz lielās “X Faktora” skatuves, izpildot dziesmu “Mercedes-Benz”.

Adriana Miglāne “X Faktoram” pirmo reizi atrādījās Jelgavas priekšatlasē, kas izcēlās ar to, ka bija visilgākā no visām sešām (aptuveni astoņas stundas). Līdz pat vēlam vakaram jauni un veci dziedāt griboši stāvēja rindā, lai parādītu savu talantu.

“Es jau tā nedziedu kā te dažas meitenes,” portālam Skaties.lv mulsi stāstīja 24 gadus vecais Arturs Gruzdiņš, kurš vēl Valmierā, uzstājoties priekšatlasē, nenojauta, ka jau gada beigās par viņu runās visa Latvija.

Ar katru priekšnesumu pilnveidojoties un atklājot jaunas sava talanta šķautnes Arturs kļuvis par vienu no galvenajiem favorītiem (ja ne pašu galveno) uz uzvaru šovā.

Kurš iekļūs finālā?

Kurš iekļūs "X Faktorā" finālā? Saistītais raksts

Rezultāti:
4%

"Tautumeitas"

16%

Adriana Miglāne

56%

Arturs Gruzdiņš

24%

Līga Rīdere

71 komentārs