Kuri iekļūs ”X Faktora” finālā? Ezotēriķes un šova kvēlākās fanes Drākes analīze par katru no dalībniekiem

11 komentāri
Kuri iekļūs ”X Faktora” finālā? Ezotēriķes un šova kvēlākās fanes Drākes analīze par katru no dalībniekiem
INGA GEDROVIČA

Ezotērikas ekspertei un vecmāmiņu skaistuma konkursu organizatorei visi svētdienu vakari līdz pat 15. decembrim ir aizņemti – viņa ir kaislīga ”X Faktora” fane, kura nelaiž garām nevienu pārraidi. Izmanojot savas īpašās spējas sajust enerģijas, Drāke prognozē šova fināla trijnieku.

”Uzreiz jūtams, ka ”X Faktorā” šobrīd palikušas ļoti spēcīgas personības – viņi visi ir uzvaras cienīgi,” uzskata Drāke. Viņai nav muzikālās izglītības, taču Drāke var analizēt enerģiju, kas nāk no māksliniekiem, un, lūk, ko viņa var pateikt!

Reinis Liepa

”Reinis sākotnēji bija ļoti nedrošs un nepārliecināts, taču, pateicoties ”X Faktoram”, viņš beidzot ir guvis pārliecību un noticējis sev!

Reinis no par sevi nepārliecināta puiša kļuvis īsts un patiess, un tas ir pateicoties konkursam! Man liels prieks par viņa izaugsmi, kas turpinās.”

Diāna Paško

”Esmu par viņu stāvā sajūsmā. Un ne tikai par viņas balsi. Esmu sajūsmā par viņas vizuālā tēla pārmaiņām, to, kā viņa atļaujas radīt no sevis dažādus tēlus.

Es Diānas dziedāšanu biju dzirdējusi jau pirms ”X Faktora”. Jau tad viņa bija lieliska, taču Aijas Auškāpas padarītais ir ģeniāls. Patīk tas, ka Diāna uzdrošinās parādīt sevi dažādos tēlos, viņai piestāv viss. Domāju, ka Diāna būs viena no finālistēm.”

Duets ”Rozes”

”Šīs ir manas favorītes šovā, uzskatu, ka viņām noteikti jābūt finālā. Mani fascinē viņu sievišķīgums un skaistums – šķiet pat par daudz skaistas! Nu, kā var būt tik skaisti cilvēki?

Un ne tikai ārēji – meitenēm ir īpašas, skaistas dvēseles, viņas ir gudras un talantīgas. No visas sirds novēlu vietu finālā un domāju, ka viņas tur noteikti būs.”

Elīna Gluzunova

”Elīna ir atradums visai Latvijai. Un viņa nav īpaša tikai ar to, ka ir stāvoklī. Es uzskatu, ka viņai ir kāda īpaša misija.

Tādā dzīves periodā tikt tik tālu – tā nevar būt sakritība. Domāju, ka Elīna šovā paliks ceturtā, bet viņa varētu mūs pārsteigt ar kaut ko tādu, ka visi paliktu mēmi, pārtrumpot Klāvu, Diānu vai ”Rozes” un būt fināla trijniekā.”

Klāvs Ozols

”Viņš ir īsts atradums – vienpatis, nenoslīpēts briljants. Tas, ko varam pamācīties no viņa, ir spēja stāvēt pāri citu domām.

Mūsdienu pasaulē, kurā cilvēki galvenokārt satraucas par to, ko par viņiem padomās citi, Klāvs ir viens no retajiem, kurš nebaidās parādīt, ka viņam ir labi pašam savā kompānijā.

Viņš ir lielā harmonijā ar sevi, es uzskatu, ka viņam ir vieta finālā.”

Artis Zaķis

”Mani fascinē viņa balss un viņa vizuālais tēls. Manuprāt, viņa misija šovā ir lauzt stereotipus, mainīt sabiedrības attieksmi.

Ar savām mūžīgi mainīgajām matu krāsām, paša darinātajiem tērpiem viņš maina attieksmi pret mūsdienu puišiem, lauž stereotipus.”

11 komentāri