“X Faktors 2018” – Kurā pusē krūzītei ir osiņa? Šis un citi āķīgi jautājumi “Bites izcilības akadēmijas” 4. kārtā Piedāvā Bite

0 Komentāru

“Bites izcilības akadēmijas” 4. kārtā noskaidrojam šīs nedēļas erudītāko X faktors dalībnieku. Vai jaunās grupas “Carnelian” meitenes uzvarēs arī šajā kārtā? Skaties video!

Ceturto viktorīnas kārtu iesākam ar jautājumu, uz kuru atbildi zina gandrīz visi “X Faktora” dalībnieki – platākais ūdenskritums Eiropā atrodas Kuldīgā, un tā ir Ventas rumba.

Nākamais jautājums saistīts ar Latvijas mūzikas biznesu – kurš mākslinieks ieguva Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu ”Zelta mikrofons” kategorijā ”Hip hop albums”? Anna sniedz asprātīgu atbildi – tas ir Dons, Roberts min, ka Ozols. Tomēr ne vienam, ne otram nav taisnība, šo balvu ieguva hiphopa mākslinieks Ansis.

Acīmredzot sports nav jauno mūziķu stiprākā puse, to pierāda jautājums – kā sauc treneri, kura vadībā Latvijas hokeja izlase izcīnīja 8. vietu 2018. gada pasaules čempionātā? Oskars atzina: ”Hoķis nav mana stiprā puse.” Roberts pārliecinoši atbildēja: ”Tas nav Znaroks”. Tas nav gan Znaroks, tas ir Bobs Hārtlijs.”

Šis latviešu mūziķis, dzejnieks un televīzijas raidījuma vadītājs 2011. gadā izdeva autobiogrāfisku grāmatu ”Mana privātā dzīve – tik atklāti kā nekad”. Laima papildina, ka viņš ir arī sportists un politiķis. Tas, protams, ir neviens cits kā Andris Kivičs.

Signe atceras, ka šis jautājums ir bērnības joks – kurā pusē krūzītei ir osa? Didzis atbild, ka osa ir ērtajā pusē, Oskars – osa ir visās pusēs, Laima – tajā pusē, no kuras krūzīti paņem. Roberts pārliecinoši atbild, ka krūzītei osa ir ārpusē. Tā ir pareizā atbilde.

Vai tu zināji, ka visskatītākajai dziesmai Youtube ir 5,5 miljardi skatījumu? Gandrīz visi X faktors dalībnieki zina, ka šī dziesma ir ”Despacito”.

Rezultāti pēc ”Bites izcilības akadēmijas” 4. kārtas:

 1. Carnelian – 26
 2. Baritoni – 23
 3. Laima Dimanta – 22
 4. Didzis Melderis – 17
 5. Reinis Straume – 16
 6. Radio Trio – 16
 7. Roberts Memmēns – 15
 8. Signe un Jānis – 15
 9. Oskars Millers – 14
 10. Anna Ušakova – 12
 11. Amanda Maržecka – 12
 12. Kattie – 7
0 Komentāru