Kungi, sargiet savas sievas! “X Faktorā” sevi mēģina pierādīt skandalozais “līgavu zaglis”

2 komentāri
Kungi, sargiet savas sievas! “X Faktorā” sevi mēģina pierādīt skandalozais “līgavu zaglis”
Vladislavs Proškins/F64

Viens no spilgtākajiem šī gada šova “X Faktors” pretendentiem ir šlāgerpanka celmlauzis Artur von Lettland, kurš neslēpj, ka dzied jau divdesmit gadus un uzskata, ka viņam tas tīri labi padodas. Nu viņš izlēmis pierādīt sevi ārpus grupas “Zvejnieka meita” rāmjiem. Artur sevi pozicionē kā “līgavu zagli”, kas aizgājis pensijā, jo atradis savu sievieti.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Artur von Lettland atklāj, ka viņa “līgavu zagļa” slava ir pagātnē, jo viņš, atradis mīļoto sievieti, un sapratis, ka pēdējais laiks pieaugt vai arī doties pensijā no šīs nodarbes.

“Tā “līgavu zagšana” izpaudās tā, ka amizantos veidos mēģināju iepazīties ar sievietēm un bieži vien viņas nebija brīvas. Ļoti patika tradicionālais veids, iepazīties ar iepazīšanās sludinājumu palīdzību,” atklāj Artur.

Izdzirdot jautājumu, vai viņš rakstījis dāmām, ka spēlēs zem logiem serenādes, pienesīs brokastis gultā, ir jauns, skaists un neprecējies alternatīvās mūzikas piekritējs, viņš smaida, sakot, ka teksti bijuši daudz skarbāki, bet savu sieviešu “koļīšanas” mākslu viņš neatklāj. Kā nekā nekad nevar zināt vai pašam nākotnē nenoderēs.

Uz ieliktajiem sludinājumiem mūziķis saņēmis daudz atbildes un varējis izvēlēties sievietes, kuras viņu interesējušas.

“X Faktora” dalībnieks piebilst, ka nav jau liela māksla ieinteresēt un savaldzināt, liela māksla ir prast noturēt sievieti, izveidot īstas attiecības, novest to visu līdz rezultātam.

“Esmu laimīgs, ka mana tagadēja kundze pacieš visus manus jociņus, ir jau pagājis attiecību ugunskristību laiks, viņa joprojām ir ar mani. Ar mani reizēm ir jāauklējas, ar to nelepojos, bet nereti izdaru un tad tikai domāju. No otras puses tas viss padara attiecības interesantas, tās nav vienmuļas,” aizdomājas Artur.

Tā kā Artur ir solists šlāgerpanka grupā, viņš zina, kā tas ir, kad grupai ir grūpijas. Mākslinieks lieliski prot ar tādām tikt galā. Grūpijas ir domātas, lai papriecātos, nodarbotos ar seksu, tam grupa “Zvejnieka meita” šādas dāmas arī izmanto.

Pats dziedātājs nu ir aizņemts vīrs, tāpēc viņu pašu grūpijas neinteresē, bet viņš palīdz grupas biedriem nokārtot jautājumus, kuri saistās ar šīm pavieglajām meitenēm, lai viņa grupas biedri varētu piedzīvot saldos laimes mirkļus.

Diemžēl “Zvejnieka meitai” tuvākā mēneša laika nav ieplānoti koncerti, tātad grūpijas var atpūsties un uzkrāt spēkus. Grupa nodarbojas ar kvalitatīvu dziesmu ierakstiem.

“Dziesmu ierakstīšanu var salīdzināt ar kazino un ruleti. Lai ierakstītu dziesmas, vajadzīgi palieli līdzekļi un nekad nevari būt drošs, ka tas atmaksāsies. Tātad, tā ir sava veida veiksmes rulete,” nopūšas Artur.

2 komentāri