Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

Oktobra pirmā diena pienākusi ar lielu joni, jo tieši šodien sākas dziedošo talantu šova “X Faktors” nākamā kārta, kurā izšķirsies, – attiecīgais dalībnieks turpinās cīņu par galveno balvu vai dosies mājās.

Visas trīs grupas – 16-25, 25+ un vokālie ansambļi – šovakar sev iegūs mentoru, kas būs kāds no žūrijas dalībniekiem. Tas notiks ar izlozes palīdzību, tāpēc nenokavē jau pašu šova sākumu, lai noskaidrotu, kā “X Faktora” galvenās sejas sadalīs savus padotos, ar kuriem plecu pie pleca soļos līdz pat šova lielajam noslēgumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Atjaunot

Čats

  Pievienot komentāru

  Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

  Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

  Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

  Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

  Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

  Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

  Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

  Lasi vēl