Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

1 komentārs
”Krāsains ceļojums, no kura mājās atgriezīsimies ar daudz suvenīriem.” ”Radio trio” par “X Faktoru”
TOMS NORDE, SKATIES

Piektajā šova ”X Faktors” tiešraidē uz izbalsošanas svītras nokļuva dziedātājs Roberts Memmēns un grupa ”Radio trio”. Žūrija lēma par labu ”Radio trio” meitenēm un viņas turpina savas gaitas šovā.

Sarunā ar portālu Skaties.lv ”Radio trio” meitenes atklāj, ka stāvot uz skatuves mirklī, kad tika atklāti balsošanas rezultāti viņas pārņēmis miers un neliela nojausma, ka šoreiz būs jādzied glābējdziesma.

”Tā notika tāpēc, ka favorītu balsojumā bijām pēdējā vietā, pirmo reizi tik zemu. Izpildot glābējdziesmu bija pozitīva sajūta. Neskatoties uz to, ka aiz uztraukuma nevarējām atcerēties dziesmas formu un vārdus, tikām galā bez kļūdām, jo operatīvi sajutām viena otru, saskatoties,” stāsta ”Radio trio”.

”Pirms vairākiem gadiem pārdzīvoju nervu sabrukumu.” ”Radio trio” dalībniece Madara par nepieciešamību sakārtot iekšējo pasauli

Dziedātājām bija vēlme dot pozitīvu enerģiju, to sajūtu, kāda viņām bija, kad mākslinieces pirmo reizi uzstājās šovā. ”Radio trio” garā nav dziedāt lēnas un bēdīgas dziesmas, tāpēc viņas priecājas, ka Stīvija Vondera ”Sign, Sealed, Delivered” bija viņu glābējdziesma.

Mūziķes aizdomājas, ka viņām pietrūka kāda ātrāka dziesma, varbūt, ka arī nekas nepietrūka, vienkārši dalībnieki ir palikuši tik maz, ka kādam ir jābūt uz svītras.

”Tas moments starp rezultātu paziņošanu un dziesmas dziedāšanu ir tik īss, ka vienkārši nav laika uztraukties un domāt – kāpēc tā noticis, vai pret ko ir jāsacenšas. Vienkārši ir jāsaņemas. Varētu teikt, ka glābējdziesmā bija pat vairāk brīvības, nekā divās iepriekšējās raidījuma dziesmās, jo tā bija daudz spontānāka un piesātināta ar patiesām, īstām un nesasaistītām emocijām,” tā ”Radio trio”.

Svarīgākais, ko ”Radio trio” dalībnieces sapratušas pēdējā raidījumā, ir tas, ka atrasties uz svītras nav tik briesmīgi kā pirms tam likās.

Aromeļļas smaržu vietā, meditācija un gavēnis: ”Radio trio” dalībnieces Katrīnas skaistuma knifiņi

Grupa apzinās, ka svarīgi ir izbaudīt katru raidījumu, kas vēl ir dots, jo tas var būt pēdējais. Jāļaujas notiekošajam un jābūt pozitīvām, lai grūtības neaizēno tās patīkamās emocijas un milzīgo pieredzi, ko viņas jau ir ieguvušas.

”Roberts bija viens no mūsu favorītiem šovā.  Aizejot, viņš veltīja mums daudz labu vārdu, par ko esam ļoti priecīgas un pateicīgas. Arī mēs ar Robertu ļoti lepojamies. Viņam ir ļoti unikāls un samtains balss tembrs. Tik zemu un skanīgu tembru Latvijā nav daudz. Vienmēr klausījāmies viņa balsi ar apbrīnu un kaifu. Par viņu vēl daudz dzirdēsim. Lai viņam veicas arī turpmāk!” par Robertu Memmēnu stāsta ”Radio trio”.

Pēc koncertiem nekad nav viegli aizmigt. Dziedātājām domas šaudās apkārt, prātā tiek pārskatīti visi dienas notikumi, kļūdiņas, horeogrāfija, žūrijas komentāri, atbalstītāju labie vārdi.

Dziedātājām izdodas aizmigt tikai ap trijiem naktī, šoreiz bijis vēl trakāk, jo nākamās dienas mēģinājumā bija jābūt gatavām dziedāt jaunu glābējdziesmu.

”Dalība šovā mums nozīmē ļoti daudz. Līdz šim iegūta ļoti liela un noderīga pieredze. Esam cītīgi sekojušas līdzi kā notiek šova veidošana, kā strādā visa organizatoru komanda – katrs atsevišķi un kopā, kā viņi mīl savu darbu. Esam ieguvušas bagātīgu pieredzi gan katra atsevišķi, gan visas kopā kā kolektīvs. Kā sastrādāties, kā ieklausīties un cienīt vienai otras viedokli un redzējumu,” atklāj dziedātājas.

”Biju tieva, bet spogulī redzēju sevi resnu.” ”Radio trio” dalībniece Gabriēla tīņa gados teju iekritusi anoreksijas važās

No dalības šovā dziedātājas iedvesmojas, viņas vēlas turpināt strādāt, integrējot savu bagātīgo pieredzi, kad šovs būs beidzies. Mūziķēm ir sajūta, ka viņas ir iemestas karuselī, jo visas dienas ir samaisījušās kopā.

”Tāds traks un krāsains ceļojums, no kura mājās atgriezīsimies ar ārkārtīgi daudz suvenīriem. Pēc šova gan būs kārtīgi jāatpūšas un jāsakārto galvas, lai ar jauniem spēkiem varam turpināt tiekties uz augšu!” nobeidz ”Radio trio”.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!