6 komentāri

Šovā kā jau šovā nekas nav pastāvīgs, un pārsteigumi gaidāmi ik mirkli. ”X Faktora” trešajā fināla raidījumā svētdienas, 29. oktobra, vakarā pēc šova noteikumiem izstājās nevis viens pretendents, bet divi. No skatītāju puses vismazāko atbalstu guva Lauris Bergmanis, tāpēc viņš šovu atstāja uzreiz. 

Nākamie vismazāko balsu ieguvušie šova dalībnieki bija Adriana Miglāne un ”Koukie band”, kuriem tika dota otra iespēja – izpildīt ”glābējdziesmu”. Pēc abu pretendentu priekšnesuma žūrijas pārstāvji Reinis Sējāns, Aija Auškāpa un Intars Busulis lēma, ka šovu turpinās Adriana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”X Faktora” trešajā fināla raidījumā uz skatuves kāpa 10 pretendenti, kuri priecēja ar dziesmām, kas dzirdētas visdažādākā žanra filmās – muzikālās, animāciju, kā arī piedzīvojumu un biogrāfiskās.

Video: šova devītais raidījums

TOP komentāri

 • Vērotājs
  +12 +11 -1

  Vērotājs

  Gluži manas domas un vērojumi! Nākamreiz jāizbalso "Hypnotic" un miers!
 • Bumbulīts
  +12 +10 -2

  Bumbulīts

  Hypnotic būtu jādodas mājās, protams, ka šo var izlasīt un sākt dumpoties, bet patiesība ir tāda, ka nav tam nākotnes. Es nepazīstu nevienu, kurš man būtu teicis, ka viņas ir super vai, ka patika priekšnesums. Vakardiena bija viņu vājākā uzstāšanās, runājot par māti jeb Klātienē rakstītāju, tad piekrītu. Var jau sabalsot un tikt tālāk, bet ja tauta nemīl, tad ilgtermiņā tas viss tāpat beigsies.
 • Klātienē
  +9 +8 -1

  Klātienē

  Trešo nedēļu pēc kārtas raidījumu vēroju klātienē. Esmu pārsteigta, cik krasi atšķirīga ir raidījuma un skaņas kvalitāte studijā un TV. Kas attiecas uz grupu "Hypnotic" - nedomāju, ka kādam tas ir pārsteigums, ka vienas no grupas dalībnieces māte dara visu, lai veicinātu grupas palikšanu šovā. Atkal vecie labie o-kartīšu un ZZ dalījumi visapkārt. Tāpat arī uzjautrinoši redzēt, ka atsevišķi dalībnieki intensīvi par sevi visu tiešraidi balso. Lai uzvar labākais! Lai uzvar Arturs! ;)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!