”Kolēģi nesaprot, ko runā. Šis bija nopietns pieteikums uz finālu.” Intars Busulis par ”Carnelian” uzstāšanos

13 komentāri

Meiteņu grupa ”Carnelian” izvēlējās godināt Latviju, svētkos dziedot grupas ”Lady`s sweet” dziedāto tautasdziesmu ”Es bij meita, man bij vara”. Jaunietes lika pavisam atšķirīgi ieskanēties tautasdziesmai un patīkami pārsteidza publiku.

Skaistais dziedājums, krāsainās kleitas un projekcijas, neļāva meitenēm atkāpties no jautrības un dzīves viegluma. Arī šoreiz viņas izrādīja savu lielāko trumpi – jaunību.

”Carnelian” jūt, ka cilvēki lepojas ar viņām, cilvēki nāk klāt uz ielas, saka labus vārdus, priecājas par viņu panākumiem. Tas motivē meitenes darboties tālāk!

Reinis Sējāns nezin kā vērtēt, ko teikt, vai maz vajag, ko teikt par meiteņu lielisko uzstāšanos! Jestrs priekšnesums, jutos gandrīz kā pilsētas svētku dienas koncertā. Kur šis notiek kaut kur uz lielās skatuves un tu aizej pēc aliņa.

Sējāns uzstāšanos novērtēja ar vārdiem – jautri, pozitīvi. Cik vokāli augstvērtīgi, grūti saprast, jo tas nebija svarīgākais šajā dziesmā!

Aija Aušlkāpa aizdomājās, ka priekšnesums viņai atgādinājis streiku ofisā!

Intars Busulis paslavēja meitenes, piebilstot, ka viņa kolēģi nesaprot, ko runā. Uzstāšanās bijusi nopietns pieteikums uz finālu.

13 komentāri