Ko šonedēļ izpildīs ”X Faktora” zvaigznes?

2 komentāri
Ko šonedēļ izpildīs ”X Faktora” zvaigznes?
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Šonedēļ ”X Faktors” būs īpaši gaidīts, jo simtgades svētku sakarā arī dalībnieki pagājušosvētdien atpūtās. Labās ziņas ir tās, ka viņi nudien nav slinkojuši – 25. novembra vakarā katrs dziedās pa divām dziesmām!

Piektās tiešraides tēma būs ”Dīvas un grandi”. Mūsu seši labākie ir sagatvojuši izcilus hitus no vietējo un pašmāju estrādes leģendu repertuāra.

”Carnelian” izpildīs vietējās estrādes dīvas Olgas Rajeckas ”Kad man vairs nebūs 16”.  Pagājušonedēļ kādas jaunas mākslinieces versija par Rajeckas dziesmu māksliniecē izraisīja īstu sašutumu; vai dīvai būs komentārs arī par ”Carnelian”?

Kattie metusi pati sev īstu izaicinājumu un dziedās Vitniju Hjūstoni – viņas balsī skanēs ”Dance with somebody”. Vai vienīgajai šovā palikušajai meitenei – solistei izdosies pārliecināt žūriju un skatītājus?

Pasaules zelta klasiku izvēlējušās arī ”Radio Trio” dāmas – viņas izpildīs Prince ”Purple Rain”. ”Baritoni” iekustinās publiku ar Džordža Maikla ”Freedom”.

Taču tas ir tikai dažas no dziesmām, ko sagatavojušas mūsu zvaigznes – šovakar katrs izpildīs pa divām! Uz skatuves tik izpildīti superhiti no Šenaijas Tveinas, Džona Ledženda, Avicii, mūšu pašu Igo, ”Menueta”, ”Čikāgas piecīšu” un citu estrādes grandu vācelītes.

Priecīgā ziņa, ka dubultā izbalsošana ir beigusies – šonedēļ aizies tikai viens.

Pieslēdzies jau svētdienas, 25. novembra, vakarā, kad uz ”X Faktora” skatuves kāps dīvas un grandi!

2 komentāri