Ko pēc ”X Faktora” dara skatītāju mīlulis Didzis Melderis?

5 komentāri
Ko pēc ”X Faktora” dara skatītāju mīlulis Didzis Melderis?
TOMS NORDE

Viens no šova ”X Faktors” lielākajiem skatītāju mīluļiem ir dziedātājs Didzis Melderis, kurš tika izbalsots no šova soli pirms fināla. Kopš šova izskaņas ir pagājis laiks, un Didzim muzikālā darbība tikai attīstās.

Šobrīd Didzis kaļ muzikālos plānus, strādā pie jaunas koncertprogrammas, mēģinājumiem, jo vēlas savus atbalstītājus priecēt ar dažādu, interesantu muzikālo kokteili.

Paralēli solo koncertprogrammai ir lielāki un mazāki pasākumi, kuriem arī jāgatavojas, ne mirkli nevar atslābt, viss jādara pēc iespējas kvalitatīvāk.

”Kāda pat piedāvājās braukt dzīvot pie manis!” Didzis Melderis no fanēm saņem iepazīšanās vēstules

Dziedātājs atklāj, ka ”X Faktors” ir liela platforma, kurā viņš sevi prezentējis, bet darba apjoms nav pieaudzis, ja salīdzina laiku pirms šova un tagad.

”Koncertēju kopā ar ģitāristu Gintu Smuko un plānojam šo sadarbību turpināt. Mums muzikāli ir ļoti viegli sastrādāties, tāpēc nav iemesla neturpināt baudīt skatuvi kopā,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Didzis.

Tāpat ir pienācis laiks jauniem mērķiem un dziesmām, bet par dziesmām, to tapšanas procesu un savu mūzu Didzis nevēlas neko tuvāk stāstīt, jo nevēlas runāt pa “tukšo”, bet reāli prezentēt padarītu darbu.

Kā galveno mērķi, kuram viņš ir pievērsies, mūziķis nosauc mācības Latvijas Lauksaimniecības universitātē, atlicis vēl uzrakstīt bakalauru un noslēgt studiju posmu.

Pēc mācību beigšanas Didzis nedomā darboties laukkopības un agronomijas sfērā, bet uz visiem 100 procentiem plāno pievērsties muzicēšanai.

”Atbalstītāji joprojām man raksta, tas ir ļoti jauki. Katrs taču zina, cik feini, ja, iesākot dienu, ir kāda pozitīva ziņa. Tas liek smaidīt un priecāties vēl vairāk par dzīvi,” smaidot nosaka Didzis.

5 komentāri