Komentāri
Ko pēc šova ”X Faktors” dara trešās vietas ieguvējas grupa ”Radio trio”?
TOMS NORDE

Kopš šova ”X Faktors” fināla pagājuši divi mēneši. Dalībnieki koncertē, veido savas karjeras un atceras lielisko laiku šovā. Ko pēc fināla dara trešās vietas ieguvējas ”Radio trio”?

”Radio Trio” meitenes neslēpj, ka joprojām darbojas kopā. Dzied gan iepriekš esošajos projektos, gan iesaistījušās jaunās, muzikālās aktivitātēs.

”Pēc šova uzstājamies dažādos pasākumos, piemēram, Jaungada naktī mums bija solokoncerts Kuldīgā. Līdzīgi koncerti un mazākas uzstāšanās gaidāmas arī turpmāk,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta ”Radio trio”.

Pavisam nesen grupa sagatavoja jaunu programmu ”KINO” ar maestro Raimondu Paulu un Latvijas Radio Bigbendu. Dziedātājām bija liels gods uzstāties arī maestro dzimšanas dienas koncertā Dzintaros, kur viņām tika uzticētas divas solodziesmas.

”Ja runā par solo karjerām, tad varētu teikt, ka atsevišķi kā solistes darbojāmies gan pirms šova, gan darbosimies arī turpmāk, paralēli ”Radio trio” projektam. Mums ir liels prieks būt kopā, gan arī priecājamies, darbojoties atsevišķi,” informē dziedātājas.

Laiks pēc šova ”Radio trio” ir bijis notikumiem bagāts. Mūziķes ir daudz koncertējušas, gatavojušas jaunas programmas. Tikai tagad, februāra beigās, beidzot dziedātājām ir divas brīvas nedēļas, kurās kārtīgi atpūsties, lai jau martā nodotos jauniem darbiem.

Atpūtas laiku dziedātājas pavada atsevišķi, dodas pie dabas, komponē, glezno, apciemo radiniekus un vienkārši velta laiku pašas sev.

”Radio trio” dalībniece Katrīna trīsdesmit dienas attīrīs ķermeni, dzerot seleriju sulu

”Šovs bija emocionāli grūts piedzīvojums, kas izsmēla daudz iekšējās enerģijas rezerves, bet tagad cenšamies to atgūt ar nodarbēm, kas dod prieku un atjauno zaudētos spēkus,” informē ”Radio trio”.

Pēc šova daudzi grupu aicina dziedāt savos pasākumos, viņas par to ļoti priecājas, un cik vien, iespējams, grupa piekrīt aicinājumiem.

Bieži ”Radio trio” atpazīst uz ielas, bet pārsvarā tas ir tikai tad, kad viņas ir visas kopā – trijatā. Tad cilvēki ir ļoti atvērti, stāsta, ka turējuši par viņām īkšķus, jutuši līdz, atbalstījuši. Tas grupai dod daudz pozitīvu sajūtu, un prieku.

”Pirms vairākiem gadiem pārdzīvoju nervu sabrukumu.” ”Radio trio” dalībniece Madara par nepieciešamību sakārtot iekšējo pasauli

Pavisam nesen ar gandrīz visiem ”X Faktora” dalībniekiem grupa tikās ”Zelta Mikrofona” balvas pasniegšanā. Tas atsaucis atmiņā šova sajūtu, mazo jezgu, kāda valdīja pirms katras tiešraides. Arī pēc šova dalībnieki viens otru atbalsta un seko līdzi visām aktivitātēm sociālajos tīklos.

Šobrīd ”Radio trio” neraksta orģināldziesmas, bet meitenes ir apsvērušas iespēju to darīt. Dziedātājas pašas raksta dziesmas, bet tikai saviem solo projektiem, bet viņas nenoliedz, ka varētu kopā arī ko uzrakstīt ”Radio trio” vajadzībām.

”Biju tieva, bet spogulī redzēju sevi resnu.” ”Radio trio” dalībniece Gabriēla tīņa gados teju iekritusi anoreksijas važās

”Šobrīd gatavojamies koncertiem ar Latvijas Radio Bigbendu. Dziedāsim bekvokālu ”Musiqq” koncertos, kā arī gatavojamies vairākiem solokoncertiem. Kā arī priecājamies, ka ”Baritoni” mūs ir uzaicinājuši uz savu koncertu tūri. Noteikti varēsim tikties vairākos ”Baritonu” koncertos,” tā ”Radio trio”.

Saņemot jautājumu par bailēm, ka grupa tā arī varētu palikt bekvokāla dziedātājas, ”Radio trio” paziņo, ka nebaidās par to. Visu viņas dara no sirds.

”Dziedāt bekvokālu nav otršķirīgs darbs, tā ir ļoti svarīga loma, un darām to, cik vien labi spējam. Dziedāt solo dziesmas ir daudz interesantāk, tā ir lielāka atbildība un reizē tiek gūts arī lielāks gandarījums,” nobeidz ”Radio trio”.