Ko pēc neveiksmes šovā ”X Faktors” dara Rihards Bērziņš un Nadežda Kosenko?

1 komentārs
Ko pēc neveiksmes šovā ”X Faktors” dara Rihards Bērziņš un Nadežda Kosenko?
F64

”X Faktorā” sevi spilgti pieteica dziedātājs Rihards Bērziņš un dziedātāja Nadežda Kosenko. Mākslinieki neiekļuva labāko divpadsmitniekā, bet tas neattur viņus no muzicēšanas un jaunu virsotņu iekarošanas.

Dziedātājs Rihards Bērziņš paziņo, ka nekas viņa dzīvē kopš ”X Faktora” nav mainījies. Viņam jau bija plāni, kurus īstenot pēc šova, un to viņš arī izdarījis.

”Nedomāju, ka pie plānu īstenošanas pieķeršos tik ātri. Domāju, ka parādīju sevi no labās puses, no mazliet cita rakursa. Varbūt pat labi, ka netiku tālāk, kas zina, kā būtu mainījies tas, ko parādu, tagad viss izdevās, kā vēlējos,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Rihards.

Rihards jau izlaidis vienu oriģināldziesmu, otra dziesma teju, teju būs gatava un studijā jau tiek strādāts pie trešās dziesmas.

Ikviena no šīm dziesmām ir neliels ieskats tajā, ko Rihards vēlas darīt ar mūziku.

Saderinājies dziedātājs Rihards Bērziņš!

Dziedātājs novērtē ikvienu, kas darbojas, bīda ”X Faktoru”, rīko konkursu, jo tas ir milzīgs darbs. Tāpat dalībniekiem, kuri piedalās, ir jāiegulda liels darbs, laiks un nevar aizmirst par stresu.

”Ceru, ka tie, kuri piedalās ”X Faktorā”, pēc šova varēs pilnvērtīgi izmantot iegūto, ka dalībniekiem ir tālāki muzikālie plāni. Šogad šovs ir apbrīnojami augstā kvalitātē, par ko es priecājos. Ceru, finālisti un ikviens cits, kurš piedalījās šovā, nonāca televīzijas ekrānos, izmantos iegūto karjeras attīstībai,” smaida Rihards.

Rihards visu mūžu ir muzicējis un nedomā pievērsties citām lietām. Viņš ir iekļuvis Eirovīzijas nacionālās atlases nākamajā kārtā un cer, ka dziesma izturēs nākamo atlasi un nokļūs televīzijas ekrānos, un to vērtēs klausītāji.

Laiks tiek sadalīts starp koncertiem, dziesmu ierakstiem, gatavošanos Eirovīzijas atlases nākamajai kārtai un ģimeni.

”Atpazīstamību es neuztveru kā slavu, bet gan kā faktu, ka cilvēki spēj novērtēt un vēlas klausīties manas dziesmas. Priecājos, ja ar mūziku varu kādu aizskart un likt padomāt,” tā Rihards.

Viena no atšķirīgākajām ”X Faktora” dalībniecēm ir dziedātāja Nadežda Kosenko. Pēc neveiksmes “melnajā atlasē” Nadežda nesēž mājās, bet piedalās koncertuzvedumā ”Rīgas jaunatne – Latvijas simtgadei”, kurā dziedās latviešu valodā.

”Rīgas jaunatne – Latvijas simtgadei” veltītajā koncertā varēs dzirdēt seno latviešu dziesmas tradicionālā izpildīšanas manierē, senās latviešu kompozīcijas mūsdienīgā apstrādē, 20.-30. gadu dziesmas, populārās 50. – 80. gadu dziesmas un mūsdienīgas vokālās kompozīcijas.

Intervija: Nadežda Kosenko par dzīvi, mūziku un radošumu!

”Man tas ir liels izaicinājums dziedāt latviešu valodā, bet, tā kā esmu sākusi apgūt latviešu valodu, tad dziedāšana latviski ir ne tikai izaicinājums, bet arī nepieciešamība, tāpēc priecājos par šādu iespēju,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Nadežda.

Koncertā dziedātāja izpildīs grupas “Opus Pro” dziesmu “Rozā lietus”, kas uzrunāja mūziķi dēļ melodiskuma un dziesmas teksta.

Koncerts norisināsies 24. novembrī, 16.00, Rīgas Latviešu biedrības namā.

”X Faktoru” Nadežda sauc par veidu, kā viņa atklājusi pati sevi. Projekts ļāvis viņai mesties iekšā radošumā, palikt uz “viļņa” un radīt, radīt!

”Jaunas iepazīšanās, tieši ”X Faktora” komanda, dalībnieki, žūrija, skatītāji motivē darboties un virzīties uz priekšu. Šova ietvaros iepazinos ar vokālo pedagogu Tamāru Caurkubuli un sākām rakstīt kopīgas dziesmas,” priecājas Nadežda.

Dāmas strādā pie pirmā klipa un jau drīzumā tiks prezentēta dziesma!

1 komentārs