Ko pēc izkrišanas no ”X Faktora” dara skatītāju mīlules Līga Priede un Jevgēnija Krupenkina?

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

9 komentāri
Ko pēc izkrišanas no ”X Faktora” dara skatītāju mīlules Līga Priede un Jevgēnija Krupenkina?
PERSONĪGAIS ARHĪVS

”X Faktora” krēslu izaicinājumā no šova izstājās daudzi skatītāju iemīļoti dziedātāji, tas radīja pārsteigumu un šoku ”X Faktora” vērotājos. Ir pagājis laiks un Skaties.lv sazinājās ar spilgtākajiem, talantīgākajiem dziedātājiem, kuri izkrita krēslu izaicinājuma kārtā, lai uzzinātu kā ievirzījusies viņu dzīve. Šoreiz uzzināsim ko pēc šova dara Līga Priede un Jevgēnija Krupenkina!

Mentorei Aijai Auškāpai izvēloties savu fināla četrinieku, kā pēdējā uz krēsla tika nomainīta garo matu īpašniece Jevgēnija Krupenkina. Jevgēniju Aija aizstāja ar dziedātāju Reini Straumi.

”Šovs palīdzēja reanimēties pēc garu attiecību izbeigšanas. Piedalījos ar lielu nepārliecību par sevi un sagrautu dvēseli. Iekļūšana nākamajās kārtās ļāva iesaistīties procesā un vismaz uz brīdi atslēgties no pārdzīvojumiem,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Žeņa.

Intervija: Žeņa skaidro kāpēc praktiski neapmeklē klubus un nelieto alkoholu!

Gatavojoties atlasēm, Žeņa katru rītu cēlās ar domu, ka  viņai ir mērķis uz ko iet, ka jāgatavo priekšnesums nākamajai atlasei, jādomā par tēlu un jāatslēdzas no ikdienas, no sāpēm.

Dziedātāja piebilst, ka laikā, kad ar sirdi un dvēseli esi kādā procesā, tad tas neļauj nepareizām domām ieplūst zemapziņā un tas palīdz iemantot iekšēju mieru.

”Šobrīd jūtos daudz labāk, stabilāk un esmu gatava jauniem izaicinājumiem! Dalība šovā palīdzēja ieņemt zemo startu mūzikā. Darbojos ar savu grupu, kuru izveidoju uzreiz pēc pēdējās šova atlases. Visi esam entuziasti un cītīgi strādājam pie tā, lai muzikālais process ir baudāms,” priecājas Žeņa.

Pēc ”X Faktora” mūzika dziedātājas dzīvē ir daudz vairāk. Pagaidām tā ir hobija līmenī, bet nekad neko nevar zināt!

Neiekļūšanu mentores četriniekā Žeņa neuzskata par neveiksmi, jo nokļuva šovā tik tālu, ka ir ar ko lepoties. Viņa ir pārliecināta, ka neticība saviem spēkiem neļāva iekļūt labāko divpadsmitniekā!

Tāpēc, ja nākamgad viņa atkal izlems izmēģināt savu laimi šovā, tad pirms tam parūpēsies par savu iekšējo pārliecību.

”X Faktora” priekšatlasēs vienas no lielākajām skatītāju simpātijām izpelnījās dziedātāja Līga Priede. Līga saka lielu paldies saviem atbalstītājiem, viņa novērtē sniegto atbalstu!

”Mana dzīve ir atgriezusies ierastajā, steidzīgajā gaitā, atkal esmu skolās pie bērniem. Pēc šova esmu sapratusi, ka būt par mūzikas skolotāju ir mans īstais ceļš, jo darbs ar bērniem mani dara laimīgu,” tā Līga.

Ciemos pie iedvesmojošās trīs dēlu māmiņas Līgas Priedes!

Pēc šova dziedātājai pavērās daudzas iespējas koncertēt, īpaši Valsts svētku nedēļās un Ziemassvētku laikā. Viņa no sirds priecājos par katru iespēju dziedāt.

”Es nepārdzīvoju savu neveiksmi šovā, jo apzinājos, ka dziedāt dziesmas svešvalodā nav domāts man. Vēlos būt latviska, vienkārša,” smaida Līga.

Ja pati Līga neuztvēra zaudējumu krēslu izaicinājumā kā ko lielu, tad bērni, gan viņas dēli, gan skolēni, gan bērni no bērnudārza pārdzīvoja. Tas Līgai lika bēdāties, jo viņa pievīlusi viņu cerības.

Dziedātāja no sirds vēlas pateikties ikvienam, kas viņu atbalstīja un vēlēja veiksmi.

9 komentāri