Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

1 komentārs
Ko nefilmē TV kameras: skatītāju reakcija uz priekšnesumiem un “X Faktora” aizskatuves dzīve
Toms Norde

Visu nekad nebūs iespējams parādīt, vismaz vienā trīs stundu raidījumā noteikti, bet kā tas bija pēc pirmajiem raidījumiem, tā tas būs arī pēc dziedošo talantu šova “X Faktors” tiešraižu sērijām – rādīsim jums to, ko citi neredz. Šoreiz stāsts par to, kas notika Rīgas kinostudijas auditorijā, kā arī aiz skatuves.

Pašdarināti plakāti, ovācijas, sašutums par žūrijas komentāriem – tā tagad būs katru svētdienas vakaru līdz pat 3. decembrim, kad noskaidrosim, kurš savā īpašumā saņems 10 000 eiro un līgumu ar “Sony Music”. Ja apmeklēji pašu pirmo “X Faktora” tiešraidi, ieskaties fotogalerijā, varbūt atradīsi sevi fanojam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl