Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

14 komentāri
Ko duets ”The Gardens” domā par šova pamešanu?
PUBLICITĀTES FOTO

Par lielu pārsteigumu ”X Faktora” skatītājiem trešajā tiešraidē šovu nācās pamest duetam ”The Gardens”. Duets izcēlās ne tikai ar skaistiem vokāliem, dejām, bet arī ar nebeidzamu enerģiju, kuru izlika uz skatuves!

”The Gardens” domā, ka ar katru tiešraidi viņu priekšnesumi uzlabojas, kļuva baudāmāki un profesionālāki. Džastina Bībera dziesma ”Baby” bijusi ”The Gardens” labākā uzstāšanās šova laikā!

”The Gardens” spridzīgā uzstāšanās, kas tomēr neļāva turpināt cīņu ”X Faktorā”

Pirmās intervijas ar ”Busuļa meitenēm”: ”The Gardens”, ”Rozes” un ”Limonāde” sajutušas emociju salūtu

”Kad Aija pateica, ka sūtīs mūs mājās, mūsu fani rakstīja daudz īsziņas, sakot, ka ir šokā, jo negaidīja tik ātras ceļa beigas. Mums visiem jāsaprot, ka tas ir tikai šovs, un katru no dalībniekiem var aizsūtīt mājās jebkurā brīdī,” fanus mierina ”The Gardens”.

Izbalsošanas vakarā Samanta un Darja neraudāja, jo nesaprata līdz galam, ka ir izbalsotas! Meitenes joprojām nesaprot, kas nepatika skatītājiem, īpaši zinot, ka daudzi atbalstītāji balsojuši daudzas reizes!

Meitenes stāsta, ka nākamajā rītā Darja lasīja komentārus, atbalsta vēstules, bet Samanta nedaudz paraudājusi, jo priekšnesumos nav bijusi mierā ar savu balsi.

Dueta ”The Gardens” meitenes smejoties paziņo, ka viņām nav džekiņu

Skolnieces pozitīvi vērtē savu konkursa, kā arī glābējdziesmu – sniegums bijis labs.

”Skumji, ka apbēdinājām Intaru, viņš ticēja, ka redzēs mūsu komandu finālā. Ar tevi mēs sajutām pārliecinātību! Paldies tev par labsirdību, par to, ka ieraudzīji to ”uguntiņu” mūsu acīs. Tevi uzskatām par labāko mentoru,” pārliecinoši nosaka ”The Gardens”.

”The Gardens” no pārējiem dalībniekiem nesajuta konkurenci, bet gan tikai atbalstu un draudzību.

Meitenes priecājas, ka ”X Faktors” viņām uzdāvināja jaunu pieredzi, iespēju mācīties dejot, tāpat uzlabojusies jauniešu latviešu valoda.

”Tas ir tikai sākums. Vislabākais mums vēl priekšā! Nevajag uztraukties, jo mēs turpināsim “spridzināt” un dāvināt atbalstītājiem mūsu harismu, labu garastāvokli, protams, vokālu,” nobeidz ”The Gardens”.

TOP komentāri

 • MI
  +28 +26 -2

  MI

  Kur ir nobalsošanas rezultāti? Neviens neredz un netic. Kur balsoja xfaktors.lv/simpatija - meitenēm bija ļoti daudz balsis, to mēs redzam. A cik zvanīja, neviens neredz.
 • D.
  +26 +25 -1

  D.

  Kāpēc neskātās nedēļas balsošanas rezultātus? Es nesaprotu, kā Elīna Evelīna Jansone tika tālāk, bet The Gardens aizgāja prom. Elīnai ir laba balss, bet nu dzied galīga garām. Pat mentori minēja, ka 3.tiešraides uzstāšanos Elīnai bija ļoti slikta. Bet joprojām kāds balso, un viņa tiek tālāk. Meitenes no The Gardens katru reizi uzstājās vnk SUPER! Bija prieks skatīties uz jaudīgām, jaunām meitenēm, kuras mīl to, ko dara. Gaidu, kad beidot man kāds parādīs balsošanas rezultātus tiešraides laikā. Neticu, ka tieši šīm meitenēm vajadzēja aiziet prom.
 • Ieva
  +29 +23 -6

  Ieva

  Manā skatījumā šī grupa ir vokāli spēcīgāka par Rozēm. Tāpēc, diez vai Intars šogad vinnēs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!