Klāvs Ozols sarīko reiva ballīti, tomēr izpelnās žūrijas kritiku

73 komentāri
Klāvs Ozols sarīko reiva ballīti, tomēr izpelnās žūrijas kritiku
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Skatītāju favorīts Klāvs Ozols 8. decembra vakarā ceļu uz “X Faktora” finālu kaldināja ar Eltona Džona balādi “Your Song” un britu elektroniskās mūzikas grupas ” Clean Bandit” hitu “Rockabye”. Pēc žūrijas domām, abi priekšnesumi bija kā diena pret nakti.

”Šī ir ārkārtīgi skaista dziesmas, es pilnīgi izkusu pie pirmajiem akordiem, un pat ar visu to, ka par pašu dziedājumu es tev neliktu desmitnieku šajā vakarā.

Tas šajā reizē man nelikās tik svarīgi kā tas, ka es dzirdēju katru vārdu. Man likās ārkārtīgi skaists stāsts no tevis, un es noticēju katram burtam šoreiz. Paldies tev par to,” komentēja Reinis Sējāns.

Savukārt Klāva otrā dziesma bija pilnīgs pretstats – gan stilistikas, gan snieguma ziņā.

”Notika ļoti daudz kas. Hipnotizējošas projekcijas vilka mūs iekšā tavā reiva ballīte. Reiveri uz podestiem, sarežģīta horeogrāfija, dziesma, tavs dziedājums, un, visu to savelkot kopā, jāsaka, ka tu šajā visā komplektā biji ķēdes vājākais posms man,” vērtēja Sējāns.

Salīdzinot pirmo priekšnesumu ar šo, Klāvs sevi atbīdījis trīs vai pat visas desmit pozīcijas atpakaļ. ”Piekrītu kolēģiem, nebija līdz galam,” komentēja Intars Busulis.

73 komentāri