Klāvs Ozols pastāsta, ko darīs, lai pusfinālā nenonāktu uz izbalsošanas svītras

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

189 komentāri
Klāvs Ozols pastāsta, ko darīs, lai pusfinālā nenonāktu uz izbalsošanas svītras
PUBLICITĀTES FOTO

Klāvs Ozols uzskata, ka nokļuvis uz izbalsošanas svītras, jo nav bijis sociāli aktīvs un arī ”Years&Years” dziesmu nav nodziedājis īpaši labi. Nu ”X Faktora” dalībnieks vēl vairāk apzinās, kāpēc piedalās šovā.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Klāvs stāsta, ka labi nodziedājis glābējdziesmu. Jaunietī bija sakrājušās emocijas un dziedāšanas laikā viņš varējis no tām atbrīvoties.

Aijai Auškāpai šķiet, ka Adeles dziesma Klāvam ir no pārāk ”augstiem plauktiem”

Eda Šīrana dziesmu ”A Team” šova dalībnieks izvēlējies kā savu glābējdziesmu, jo viņam vienkārši patīk mākslinieka hits.

”Es teiktu, ka nonācu uz strīpas vairāku iemeslu dēļ. Liels faktors bija tas, ka otro dziesmu nenodziedāju īpaši labi. Man nepalīdzēja arī tas, ka nebiju ļoti aktīvs sociālajos tīklos,” skaidro Klāvs.

Klāvs paziņo, ka nonākot uz svītras, viņš sevi pavisam noteikti nežēloja, tāpat kā nedomāja par sacenšanos.

”Viss, ko gribēju izdarīt, dziedot glābējdziesmu, bija izkratīt sirdi un ”izlaist” visu, kas manī bija sakrājies. Neuztraucos par iespēju doties mājās, vairāk biju satriekts, ka man jāsacenšas ar kolēģi un draugu Arti,” tā Klāvs.

Lai pusfinālā neatkārtotos piektās tiešraides scenārijs Klāvs būs aktīvāks sociālajos tīklos, kā arī vairāk un čaklāk strādās pie priekšnesumiem – ”sakurinās” publiku, lai šova vērotāji balso par viņu.

”Manuprāt, nokļūšana uz līnijas bija tieši tas, ko man vajadzēja. Sapratu iemeslu, kāpēc atnācu uz šovu, ko no ”X Faktora” vēlos iegūt. Nu varu atkal mērķtiecīgi strādāt, lai taisītu ļoti baudāmus priekšnesumus un ar tiem turpinātu priecēt publiku,” uz pozitīvas nots nobeidz Klāvs.

189 komentāri