Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

190 komentāri
Klāvs Ozols pastāsta, ko darīs, lai pusfinālā nenonāktu uz izbalsošanas svītras
PUBLICITĀTES FOTO

Klāvs Ozols uzskata, ka nokļuvis uz izbalsošanas svītras, jo nav bijis sociāli aktīvs un arī ”Years&Years” dziesmu nav nodziedājis īpaši labi. Nu ”X Faktora” dalībnieks vēl vairāk apzinās, kāpēc piedalās šovā.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Klāvs stāsta, ka labi nodziedājis glābējdziesmu. Jaunietī bija sakrājušās emocijas un dziedāšanas laikā viņš varējis no tām atbrīvoties.

Aijai Auškāpai šķiet, ka Adeles dziesma Klāvam ir no pārāk ”augstiem plauktiem”

Eda Šīrana dziesmu ”A Team” šova dalībnieks izvēlējies kā savu glābējdziesmu, jo viņam vienkārši patīk mākslinieka hits.

”Es teiktu, ka nonācu uz strīpas vairāku iemeslu dēļ. Liels faktors bija tas, ka otro dziesmu nenodziedāju īpaši labi. Man nepalīdzēja arī tas, ka nebiju ļoti aktīvs sociālajos tīklos,” skaidro Klāvs.

Klāvs paziņo, ka nonākot uz svītras, viņš sevi pavisam noteikti nežēloja, tāpat kā nedomāja par sacenšanos.

”Viss, ko gribēju izdarīt, dziedot glābējdziesmu, bija izkratīt sirdi un ”izlaist” visu, kas manī bija sakrājies. Neuztraucos par iespēju doties mājās, vairāk biju satriekts, ka man jāsacenšas ar kolēģi un draugu Arti,” tā Klāvs.

Lai pusfinālā neatkārtotos piektās tiešraides scenārijs Klāvs būs aktīvāks sociālajos tīklos, kā arī vairāk un čaklāk strādās pie priekšnesumiem – ”sakurinās” publiku, lai šova vērotāji balso par viņu.

Klāvs Ozols klases ekskursijās līdzi ņem tumbiņu, lai būtu iespēja taisīt mini koncertus

”Manuprāt, nokļūšana uz līnijas bija tieši tas, ko man vajadzēja. Sapratu iemeslu, kāpēc atnācu uz šovu, ko no ”X Faktora” vēlos iegūt. Nu varu atkal mērķtiecīgi strādāt, lai taisītu ļoti baudāmus priekšnesumus un ar tiem turpinātu priecēt publiku,” uz pozitīvas nots nobeidz Klāvs.

TOP komentāri

 • Kāmis

  Kāmis

  Klāva atbalstītāju klubiņš savācas! Mēs to varam! Atbalstam ar triecienbalsojumiem!
 • Eksperts

  Eksperts

  Tā kā konkurences dēļ Klāvu žūrija var neievilkt finālā, mums par viņu ir jāsabalso tik aktīvi, lai viņš ir TOP2 un nemaz nav uz strīpas! ;)
 • Fane

  Fane

  Es arī uzticos Klāvam,ka viņš saņemsies

  un finālā visus pārsteigs kā ar savu pirmo dziesmu šovā! Galvenais-atbalstam viņu un balsojam!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!