Klāvs Ozols ir drošs, ka uzstāšanās laikā gan viņam, gan Aminatai izdosies būt līderiem

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

86 komentāri
Klāvs Ozols ir drošs, ka uzstāšanās laikā gan viņam, gan Aminatai izdosies būt līderiem
PUBLICITĀTES FOTO

”X Faktora” finālā Klāvs Ozols uzstāsies kopā ar dziedātāju Aminatu. Jaunais dziedātājs par to priecājas, jo Aminata ir viens no viņa lielākajiem mūzikas elkiem Latvijā.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Klāvs stāsta, ka ir priecīgs un pagodināts, ka viņam ir dota iespēja dziedāt kopā ar Aminatu.

Klāvs Ozols klases ekskursijās līdzi ņem tumbiņu, lai būtu iespēja taisīt mini koncertus

”Viņa manu mūzikas uztveri ir ļoti iespaidojusi, es apbrīnoju ne tikai viņas vokālās spējas, bet arī dziesmu rakstīšanas talantu,” savu izvēli komentē Klāvs.

Jaunietis vēlējies dziedāt finālā tieši ar Aminatu, jo viņa ir ļoti čakls un radošs cilvēks un viņš to respektē.

”Pirms tikšanās es nevarēju veidot pilnīgu pirmo iespaidu, jo biju redzējis tikai viņas uzstāšanās. Tagad, kad esmu ar viņu saticies un jau mēģinājis kopā, teiktu, ka viņa ir ļoti kluss, bet sirsnīgs cilvēks ar fantastisku talantu,” priecājas Klāvs.

”X Faktora” finālā Diāna, Klāvs un Elīna dziedās duetos ar ”Prāta vētru”, Aminatu un ”Instrumentiem”

Klāvs Aminatu nosauc par vienu no saviem latviešu mūzikas elkiem un viņš ir drošs, ka uzstāšanās laikā viņiem abiem izdosies būt līderiem un priekšnesums būs maģisks.

Dziedātāji izvēlējās finālā izpildīt Aminatas pašu ikoniskāko dziesmu, kas pārbagāta ar spēcīgiem vokālajiem pavedieniem.

”Šīs nedēļas gatavošanās ir bijusi traka. Es noteikti izlieku visu enerģiju, lai būtu elektrisks un baudāms šovs. Man liekas, ka fināls būs jautrs un ceru, ka šova noslēgumā man izdosies izgaismot skatuvi ar pozitīviem ”vaibiem”,” nobeidz Klāvs.

Izbalsotie ”X Faktora” dalībnieki atklāj, kuram finālistam vēl uzvaru

86 komentāri