Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

87 komentāri
Klāvs Ozols ir drošs, ka uzstāšanās laikā gan viņam, gan Aminatai izdosies būt līderiem
PUBLICITĀTES FOTO

”X Faktora” finālā Klāvs Ozols uzstāsies kopā ar dziedātāju Aminatu. Jaunais dziedātājs par to priecājas, jo Aminata ir viens no viņa lielākajiem mūzikas elkiem Latvijā.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Klāvs stāsta, ka ir priecīgs un pagodināts, ka viņam ir dota iespēja dziedāt kopā ar Aminatu.

Klāvs Ozols klases ekskursijās līdzi ņem tumbiņu, lai būtu iespēja taisīt mini koncertus

”Viņa manu mūzikas uztveri ir ļoti iespaidojusi, es apbrīnoju ne tikai viņas vokālās spējas, bet arī dziesmu rakstīšanas talantu,” savu izvēli komentē Klāvs.

Jaunietis vēlējies dziedāt finālā tieši ar Aminatu, jo viņa ir ļoti čakls un radošs cilvēks un viņš to respektē.

”Pirms tikšanās es nevarēju veidot pilnīgu pirmo iespaidu, jo biju redzējis tikai viņas uzstāšanās. Tagad, kad esmu ar viņu saticies un jau mēģinājis kopā, teiktu, ka viņa ir ļoti kluss, bet sirsnīgs cilvēks ar fantastisku talantu,” priecājas Klāvs.

”X Faktora” finālā Diāna, Klāvs un Elīna dziedās duetos ar ”Prāta vētru”, Aminatu un ”Instrumentiem”

Klāvs Aminatu nosauc par vienu no saviem latviešu mūzikas elkiem un viņš ir drošs, ka uzstāšanās laikā viņiem abiem izdosies būt līderiem un priekšnesums būs maģisks.

Dziedātāji izvēlējās finālā izpildīt Aminatas pašu ikoniskāko dziesmu, kas pārbagāta ar spēcīgiem vokālajiem pavedieniem.

”Šīs nedēļas gatavošanās ir bijusi traka. Es noteikti izlieku visu enerģiju, lai būtu elektrisks un baudāms šovs. Man liekas, ka fināls būs jautrs un ceru, ka šova noslēgumā man izdosies izgaismot skatuvi ar pozitīviem ”vaibiem”,” nobeidz Klāvs.

Izbalsotie ”X Faktora” dalībnieki atklāj, kuram finālistam vēl uzvaru

TOP komentāri

 • Raimonds Grants

  Raimonds Grants

  Gan Klāvs, gan Aminata ir unikāli! :) Jau no pirmajiem mirkļiem šī gada X Faktorā atbalstu Klāvu, tāpēc pašsaprotami, ka arī finālā tieši viņam vēlu uzvaru. :)
 • Man patīk

  Man patīk

  Turu visus īkšķus par izdošanos!!! Klāvs Ozols man ir vismīļākais dalībnieks jau kopš pašas pirmās tv atlases, kad dziedāja Florences dziesmu! Un tā viscaur šovam. Beznosacījumu patikšana. :) Favorīts ne tikai no šīs sezonas, bet arī no visām 3 sezonām kopā. Lai izdodas!!! :) :) :)
 • Ilze
  +42 +33 -9

  Ilze

  Es un mana ģimenīte arī par Klāvu. Gaišs cilvēks, talantīgs, unikāls... :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!