6 komentāri
“Klausītāji, mēs vēl tiksimies!” Nadežda par izbalsošanu no “X Faktora”
Toms Norde

22. oktobra vakars daudziem nāca ar lieliem pārsteigumiem. Pirmais no tiem – glābējdziesma bija jādzied divām dāmām, kurām, pēc daudzu komentāriem, noteikti nevajadzēja atrasties “uz strīpas”. Viena no tām bija Nadežda Maņkeviča, kura šovu atstāja. Pēc emocionālā notikuma portāls Skaties.lv notvēra viņu aizkulisēs uz dažiem vārdiem.

“Jūtos pateicīga, šis ir mana mūzikas ceļa sākums, un saku lielu paldies visiem maniem atbalstītājiem un, protams, arī “X Faktora” komandai par šo lielisko iespēju sevi parādīt un pierādīt!” pateicīga ir Nadežda, kura atzīst, ka liktenīga, iespējams, bijusi pašas nepārliecība par izpildīto dziesmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču meitene nezaudē optimismu: “Bet kopumā viss bija labi! Šovs ir šovs, un visiem tas agri vai vēlu beidzas!”

Dziedātāja uzskata, ka uzvarēs tas, kurš spēs sevi parādīt no dažādām pusēm! “”X Faktors” prasa daudzveidību, tāpēc vēlu citiem izturību!” tā Nadežda.

Pirmais, ko viņa grib izdarīt, ir… izgulēties. “Šovs prasa daudz laika un enerģijas, un dažkārt miegam neatliek laika. Un, protams turpināšu strādāt un pilnveidot sevi, lai varu turpināt priecēt savus klausītājus! Noteikti drīz tiksimies!”

Tev jau ir biļetes uz “X Faktora” tiešraidēm!?

TOP komentāri

 • Agaga
  +13 +12 -1

  Agaga

  Drausmīgi,ka tiek balsots par draugiem, nevis reāli par vokāli lieliskiem izpildījumiem. Reāli kauns, ka nevaram pielīdzināties citu valstu šoviem...
 • Ekspertitō
  +12 +10 -2

  Ekspertitō

  Lai Tev, Nadežda, viss izdodas! :)
  Veiksmi Arturam un ceru, ka viņš uzvarēs! :)
 • Lalala

  Lalala

  Tu noteikti biji top 3. Diemžēl nepastāv brīvais tirgus, kur vērtē pēc prasmēm. Šovos visu nosaka savējo atbalstītāju skaits. Grupām vislielākās izredzes, jo visvairāk balsotāju. Daudzi, kas tiek tālāk šovā, ārpus šova tālu netiks. Tava balss ir lieliska!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!