12 komentāri

Svētdienas, 6. oktobra, vakarā TV3 piedāvā grandiozā šova ”X Faktors” noslēdzošo televīzijas atlasi, kurā tiks noskaidroti pēdējie dalībnieki, kuri iegūs iespēju cīnīties ”krēslu izaicinājumā”. Vēro un izsaki viedokli par topošajām zvaigznēm!

Šova “X Faktors” pēdējā TV atlasē žūrijas priekšā stāsies virkne dažādi profesiju pārstāvju, kuri centīsies žūriju pārsteigt ar lieliskām vokālajā dotībām un neparastām personībām.

Par vienu no vakara naglām izvērtīsies šova pirmās sezonas dalībnieces Margaritas atgriešanās uz skatuves. Viņas priekšnesum būs tik košs, ka žūrijas dalībnieki Reinis Sējāns un Intars Busulis metīsies jestrā dejā kopā ar skatītājiem.

Raidījumā netrūks arī izjustu un emocionālu dziedājumu, kas piecels kājās gan žūriju, gan skatītājus.

Savukārt kādam citam atlases dalībniekam žūrijas lēmums sagādās tik pamatīgu vilšanos, ka viņš žūrijas virzienā raidīs rupjus žestus.

Noslēdzošā televīzijas atlases skatītāji tiks lutināti gan ar balādēm un šlāgermūziku, gan metāla un klasiskā roka dziesmām.

Pieslēdzies un vēro, kā dzimst zvaigznes! Baudi šovu 6. oktobrī plkst. 20:00 TV3!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!