18 komentāri
Klāt emocionālākais šova posms! ”X Faktora” pirmais ”krēslu izaicinājums” jau svētdien
PUBLICITĀTES FOTO

13. oktobrī vērosim ”X Faktora” pirmo ”krēslu izaicinājuma” raidījumu. Tajā uzzināsim gan to, kuri mentori ir katrai kategorijai, gan redzēsim, kā divu iepriekšējo sezonu uzvarētāja Aija Auškāpa nokomplektē savu komandu.

Aiju svētdienas vakarā sagaidīs grūts, kutelīgs uzdevums, kā nekā viņai būs jāizvēlas trīs no 22 jaunietēm.

”X Faktora” pretendente Diāna Paško: Joprojām esmu procesā, lai pieņemtu sevi un savu balss tembru

Mentore vēlas redzēt dalībnieces, kuras apzinās, ka ”krēslu izaicinājums” ir trīs būtiskākās minūtes viņu dzīvēs.

”Šis ir grūtākais brīdis visā ”X Faktorā”, aicinu jūs tā arī pieiet “krēslu izaicinājumam”. Jūs esat 22, bet krēsli ir tikai 3, tas nozīmē, ka 19 no jums dosies mājās un neturpinās cīņu. Jūsu uzdevums ir pārliecināt ne tikai mani, bet arī skatītājus zālē, kuri vai nu palīdzēs jums apsēsties krēslā, vai tieši otrādi – noiet no skatuves,” Aija aizkulisēs motivēs savas kategorijas jaunietes.

Vai tas bija godīgi? Karlīna Šēnknehte komentē savu atgriešanos ”X Faktorā”

Vai Aiju Auškāpu pārsteigs Loreta, kura vēlas parādīt, ka skaista balss var nebūt apvienota ar modeles auguma aprisēm, varbūt tas izdosies baltkrievietei Ksenijai, varbūt Aiju sajūsminās četru oktāvu dziedājums, kuru spēj nodemonstrēt Natālija Vernere, bet varbūt tomēr viņu pārsteigs Diāna Paško ar savu zemo balss tembru?

Iespējams, Aija dos priekšroku jau skatuvi pārzinošai dalībniecei un izvēlēsies dziedātāju Katrīnu Binderi-Čoderi?

Kā veiksies Karlīnai Šēnknehtei, kurai žūrija televīzijas atlasē deva atkārtotu iespēju turpināt dalību šovā?

”Jūtu, ka mani bieži vien neciena, ja runāju krievu valodā.” ”X Faktorā” sevi piesaka 17 gadus vecā baltkrieviete Ksenija Pravdina

”Krēslu izaicinājuma” posmā aizkulisēs valda saspringums, zaudējuma sāpes, stress un vēlme izcīnīt savu vietu uz krēsla un tur arī palikt, ikviena jauniete vēlas piepildīt savus sapņus!

Kura no jaunajām dziedātājām ir tava favorīte?

Skaties ”krēslu izaicinājumu” jau šo svētdien plkst. 20.00 telekanālā ”TV3”! Nepalaid garām iespēju vērot, kā dzimst zvaigznes!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!