“X Faktors 2018” – Klāt ”Bites izcilības akadēmijas” 2. sērija. Piedāvā Bite

0 Komentāru

Vienkāršākais jautājums šajā jautājumu sērijā, uz kuru pareizu atbildi sniedza pilnīgi visi dalībnieki, bija – kas atveidoja Lāčplēsi Z. Liepiņa oriģināluzvedumā ”Lāčplēsis”? Tas, protams, bija dziedātājs Rodrigo Fomins jeb Igo.

Ar nākamajiem jautājumiem tik viegli vairs neklājās. To, ka Rīga savu 800.dzimšanas dienu svinēja 2001. gadā, zināja tikai grupa Baritoni, Carnelian, Anna un Didzis. Amanda un Oskars apšaubīja, ka Rīgai jau ir 800.gadu. Liela daļa dalībnieku domāja, ka NBA komandā San Antonio Spurs spēlē Kristaps Porziņģis, ne Dāvis Bertāns, bet Rainis 1926. gadā Latvijas valdībā, visticamāk, esot ieņēmis ministru prezidenta vai kultūras ministra amatu.

Daļa no X faktors dalībniekiem jau aizmirsuši, kas bija attēlots uz divu latu monētas, tas nebija ne stārķis, ne lasis, ne putns, bet gan govs.

Vēl viens āķīgs jautājums bija – cik mēnešos ir 28 dienas? Uz šo jautājumu neuzķērās meitenes no grupām Radio Trio, Carnelian, Anna un Amanda, jo 28 dienas ir visos gada mēnešos, ne tikai februārī, kā atbildēja pārējie X faktors dalībnieki.

Pēdējais jautājums teju visiem dalībniekiem deva pa punktam, jo kā jau jaunie mūziķi, dalībnieki zināja, ka pirmais mūzikas videoklips, kurš sasniedza 1 miljarda atzīmi vietnē Youtube, bija ekstravagantais PSY ar ”Gangam style”.

Pēc otrās nedēļas jautājumiem vadībā ir izvirzījusies grupa Carnelian, atstājot Laimu Dimantu otrajā vietā, bet uzvarētājiem uz papēžiem min arī puišu grupa Baritoni, kas atrodas trešajā vietā.

0 Komentāru