7 komentāri

Uz šova ”X Faktors” otrās sezonas atlasi Jēkabpilī ar krietnu atbalstītāju pulciņu bija ieradusies sešpadsmit gadus vecā Sandra Solvita Bērziņa. Kā Skaties.lv akcentē konkursante, tieši klases biedru iedrošinājums devis pārliecību stāties žūrijas priekšā: ”Nebūtu viņu, es nebūtu atnākusi.”

”Pirms gada biju atnākusi uz atlasi Rēzeknē. Es biju ļoti uztraukusies, man trīcēja balss un nebija īstā dziesma. Man pateica: ”Labi, paldies!” Es uzreiz sapratu, ka tālāk netieku.

Šogad domāju, ko es atkal iešu sevi apkaunot. Nejutos pārliecināta par sevi. Bet draugi un mūzikas skolotāja pateica: ”Ej un pamēģini!” portālam Skaties.lv stāsta Sandra.

Meitene par sevi nav bijusi droša līdz pēdējam brīdim.

”Tad bija klikšķis, un es aizgāju. Es ļoti negribu pievilt savu klases biedrus. Es nesaprotu, kas šodien notika. Es biju tik pārliecināta. Laikam tādēļ, ka viņi man bija blakus,” teic jēkabpiliete.

Dziedāšana Sandrai ir asinīs, pati dziedājusi, cik vien sevi atceras. Arī nākotni cer saistīt ar skatuvi.

”Mans tētis arī ļoti labi dzied. Pati ar dziedāšanu nodarbojos no mazotnes. Vienu reizīti esmu piedalījusies konkursā ”Cālis”. Vēlāk esmu dziedājusi dažādos ansambļos skolā un mūzikas skolā, kur mācos kora klasē, jo izvēlējos dziedāšanu apgūt profesionālāk.

Viennozīmīgi ir tas, ka es vēlētos būt uz skatuves, jo darbs ar papīriem šķiet garlaicīgs. Tāpat kā daudzi no mums, es nesaprotu ne ķīmiju, ne matemātiku.

Mazo bērnu sapnis bija, ka būšu dziedātāja. Bet tagad es domāju par aktiermākslu. Tas ir tas, kas mani patiešām aizrauj. Vēl dziedošā aktrise – tas būtu vēl labāk. Man tik ļoti patīk arī vadīt pasākumus,” tā Sandra.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!