Šova ”X Faktors” otrās sezonas uzvarētāja Kattie nu ir daudzu mīlēta un apbrīnota dziedātāja. Skolas laikā tā nav bijis. Kattie tika izsmieta, un klasē viņai nav bijuši draugi.

9 komentāri

9 komentāri

 • Meu
 • ...

  ...

  Mani apcēla, jo biju introverta. Es viņus ignorēju. Esmu piedevusi, bet ne aizmirsusi.
 • Anonīms

  Anonīms

  Man arī sākot mācīties 1.klasē daudzi apsaukāja, jo es gāju līdz 5.klasei uz skolu ar mammu, un atpakaļ ar omu pie tam vēl opis atpakaļ man palīdzēja nest somu trim klasesbiedriem nepatika, ka es uzturos ar vecākiem, viens vārdā raivo puika mani smagi piekāva, jo es paskātījos uz viņu, bet viņš arī bija slims (ar galvu). Viens puika mani regulāri apsaukāja un piekāva, bet kad oma sāka aprunāties un izsauca vecākus uz skolu, tad viņš kļuva par citu cilvēku un tagad jau viņš ir gandrīz jau kā draugs. Tagad es pats jau eju 10.klasē un man ir draugi, kā arī mani vairs kopš 8.klases vairs neapsaukā un neapceļ takā cipvēki paliek draudzīgāki no 9.klases.
 • Janis Armanovs

  Janis Armanovs

  Invalīdi ir tādi paši kā mēs pārējie cilvēki. Nevajag smieties par otru cilvēku, jo nav zināms kā un kas notiks ar tevi pašu pēc laika
 • X

  X

  Berni skolās ir neźèlígi,nedod dievs ja Tev vèl bús kāda indvalidāte vai bùsi atšķirìgs par to visi smiesies,pati skolā tiku izsmieta jocìgas gaitas dèļ,jo piedzimu ar kājām deformètām un lai arí kà vecāki centās un veda pie vairākiem ārstiem,tomèr defekti manā gaitā vèl palika ☹
  Sáku iet tikai 1 klasíte kad visi jau smèjās par manu gaitu un man kā mazam bèrnam ļoti tas sāpèja,katru nakti gulèt ejot raudāju un lùdzu dievińam,lai bèrni pārstāj mani apsmiet... un ta visu skolas par mani smèjās,ārèji izlikos ka tas mani neuztrauc bet iekšèji mana pasaule bruka ☹
  Pagājuši jau daudz gadu bet iekšèji vèl sāp tāpat...
 • Ritvars
  0 -14 -14

  Ritvars

  Kattie tu izskaties pēc neapdāvinātas un uzvarēji uz bobeni tikai tāpēc ,ka esi no Belarus ,
  • Janis Armanovs

   Janis Armanovs

   A kas tev neļāva Ritvar iet un piedalīties xfaktora atlase un tad tālāk tikt uzprieksu un līdz finālam tikt?
 • Dobrava

  Dobrava

  Pilnīgi tas pats Pirmjā ģimnāzijā Rīgā - ir krutie, stilīgie, apdāvinātie. Ja nepiederi ne pie vienas vai otras kliķes un tev nav back-up bariņa tu esi viens pret visiem. Tev var saukt par idiotu, stulbeni apdalītu un 'kaut tu nomirtu'' un neviens (skolotājs) tev nepalīdzēs un nesodīs vainīgos. Jo šajā sistēmā tu esi pats vainīgs, ka iekļuvi.. Man ir līdzīgs padoms - ignorēt visus mullāpus, skaidri zināt savu mērķi un iet uz to! Mērķtiecīgie iespārda!!
 • jērmalnieks

  jērmalnieks

  Skolas izlaidumā skaidri iezīmējās,ierēdņu bērni vienā kompānijā ,strādnieku bērni otrā,un kalpotāju bērni citā,bezdarbnieka bērns viens!Vēl bija divi biznesmeņa bērni ,pēc tiem srēja visi pārējie izņemot bezdarbnieka bērnu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!