9 komentāri
”Klasē biju viena pret visiem. Par mani smējās, kad tas neiedarbojās, vienkārši ignorēja!” Kattie par skolas laiku
TOMS NORDE

Šova ”X Faktors” otrās sezonas uzvarētāja Kattie nu ir daudzu mīlēta un apbrīnota dziedātāja. Skolas laikā tā nav bijis. Kattie tika izsmieta, un klasē viņai nav bijuši draugi.

Dziedātāja neslēpj, ka skolas laiks viņai bijis smags, pasliktinājusies veselība, daudz laika pavadīts slimnīcā, un tā ietekmē teicamās sekmes pārvērtušās par sliktām.

”Kurš gan vēlas draudzēties ar cilvēku, kurš saņem divniekus? Visi mani draugi pēkšņi nebija mani draugi, un klasē es biju viena pret visiem. Par mani smējās, bet, kad tas neiedarbojās, jo publiski nepārdzīvoju, vienkārši ignorēja,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Kattie.

Kattie Baltkrievijā sagaidīta kā īsta zvaigzne, visa valsts prese raksta par dziedātājas panākumiem

Kattie ilgi nepārdzīvoja par klasesbiedru nevēlēšanos ar viņu komunicēt, draugi bija ārpus skolas, un viņai bija jākoncentrējas uz veselības atgūšanu.

”Veselība uzlabojās, sāku domāt par nākotni, neņēmu vērā to, ka mani nevēlas pieņemt klases ”tusiņā”. Drīz vien uzlabojās arī manas sekmes, un es iestājos muzikālajā koledžā, viss mainījās. Man atkal parādījās draugi, un viss bija lieliski,” nosaka Kattie.

Ar bijušajiem klasesbiedriem viņa joprojām nekomunicē, un viņai nav ne mazākās vēlmes to darīt. Dzīve iet uz priekšu, un atsijājas īstie draugi no “pelavām”.

”Man likās, ka galvā atrodas mērkaķītis, kurš sit kopā bungu šķīvjus!” Kattie par uzvaras mirkli

”Nekad nemēģiniet būt labāki kāda autoritātes dēļ. Nevajag “akli” kādam sekot ”pavadiņā”. Jo mazāk reaģēsiet uz jociņiem par sevi, jo mazāk viņu būs,” tā Kattie.

Skolas laika problēmas padarījušas mūziķi spēcīgāku, un viņa vairāk nereaģē uz negatīvajiem komentāriem saistībā ar sevi. Neļaujas citu izsmieklam, bet rūpīgi izvēlas cilvēkus, kuri atrodas viņai līdzās, lai vienmēr zinātu, ka uz draugiem var paļauties un grūtā brīdī viņi būs līdzās.

“Skolas problēmu dēļ izprotu jauniešus, kuri man raksta un dalās ar savām problēmām, nekad nepagriežu muguru un vienmēr cenšos palīdzēt, iedvesmot. Dzīve nebeidzas skolā, tas ir tikai pats, pats sākums,” smaida Kattie.

TOP komentāri

 • Dobrava
  +34 +33 -1

  Dobrava

  Pilnīgi tas pats Pirmjā ģimnāzijā Rīgā - ir krutie, stilīgie, apdāvinātie. Ja nepiederi ne pie vienas vai otras kliķes un tev nav back-up bariņa tu esi viens pret visiem. Tev var saukt par idiotu, stulbeni apdalītu un 'kaut tu nomirtu'' un neviens (skolotājs) tev nepalīdzēs un nesodīs vainīgos. Jo šajā sistēmā tu esi pats vainīgs, ka iekļuvi.. Man ir līdzīgs padoms - ignorēt visus mullāpus, skaidri zināt savu mērķi un iet uz to! Mērķtiecīgie iespārda!!
 • jērmalnieks
  +23 +22 -1

  jērmalnieks

  Skolas izlaidumā skaidri iezīmējās,ierēdņu bērni vienā kompānijā ,strādnieku bērni otrā,un kalpotāju bērni citā,bezdarbnieka bērns viens!Vēl bija divi biznesmeņa bērni ,pēc tiem srēja visi pārējie izņemot bezdarbnieka bērnu!
 • Janis Armanovs
  +8 +8 0

  Janis Armanovs

  A kas tev neļāva Ritvar iet un piedalīties xfaktora atlase un tad tālāk tikt uzprieksu un līdz finālam tikt?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!