Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

33 komentāri

Kas tāds noteikti nenotiek bieži – dziedošo talantu šovā “X Faktors” šovakar krēslu izaicinājuma pirmā raidījuma beigās norisinājās trillera cienīgi notikumi.

Jau rakstījām, kā Alise Haijima ieņēma savu vietu uz kārotā krēsla, un šķita, ka pārējie dalībnieki potenciāli ir drošībā, bet nekā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī Roberts Memmēns un Adriana Miglāne savu iespēju izmantoja lieliski un ieņēma vēl divas vietas uz krēsliem, kas nozīmē, ka Aijas Auškāpas grupa izskatās krietni citādāk nekā vien pirms dažiem priekšnesumiem.

Kas nozīmē, ka pirmā “X Faktora” kategorija izskatās šādi: Arturs Gruzdiņš, Alise Haijima, Roberts Memmēns un Adraina Miglāne.

Roberta priekšnesums

Adrianas priekšnesums

TOP komentāri

 • Rita Tillere
 • Eu?
  +9 +9 0

  Eu?

  Bet kur tad Helvija Stengrevica meita pazudusi? Viņa taču ietilpa šajā vecuma kategorijā. Pa starpai vēl bijusi kāda atlase, kas vispār nav parādīta??? Jeb viņa pati atteicās piedalīties tālāk - kāds zina?
 • Liene Kara Liene

  Liene Kara Liene

  Manuprāt viņš bija pārāk līdzīgs Kauperam. Mums ir viens oriģināls un tā tam jāpaliek :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl